Переключиться на мобильную версию

Роботи українського скульптора виставлять в Луврі

Назад к разделу Шоу-Biz
Офіційна делегація паризького Лувру відібрала у Львові 23 роботи українського скульптора Іоанна-Георга Пінзеля для виставки в найбільш відвідуваному музеї світу.
Скульптури пінзеля поїдуть до Франції
Скульптури пінзеля поїдуть до Франції
gazeta.lviv.ua

Про це повідомляє ЗІК з посиланням на начальника управління зовнішніх зв'язків та промоції регіону Львівської обласної ради Тараса Возняка.

Серед робіт, які поїдуть до Франції - Годовицький вівтар, який зараз виставлено у Музеї Пінзеля у Львові, роботи з Монастирська, Тернопільського музею, з Івано-Франківського музею, а також одна скульптура з церкви села Рукомиша Тернопільської області.

Під час візиту делегації було призначено час і місце експонування робіт. Виставка відбуватиметься впродовж жовтня-грудня 2011 року в каплиці Людовика XIV всесвітньо відомого паризького музею.

У даний час йде робота над вирішенням фінансових та технічних питань перевезення робіт, якими займатимуться міністерства закордонних справ і міністерства культури України та Франції.

Іван Пінзель - видатний український скульптор другої половини 18 століття. У 1750-60-х роках працював у Львові, Ходовичах, Монастирську та Бучачі. Його походження, деталі особистого життя, зовнішність, а також обставини смерті досі невідомі.

Зазначимо, про намір керівництва Лувра влаштувати у Парижі виставку робіт Пінзеля стало відомо ще в 2007 році. Тоді ж повідомлялося про те, що в 2010 році в Луврі відкриється виставка Свята Київська Русь.

Нагадаємо, паризький Лувр в черговий раз очолив список найпопулярніших музеїв світу: в 2008 році в ньому побували 8,5 мільйона чоловік.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь