Переключиться на мобильную версию

Сьогодні оркестр YouTube дасть перший реальний концерт

Назад к разделу Шоу-Biz
Унікальний симфонічний оркестр YouTube, до складу якого увійшов український скрипаль, у середу, 15 квітня, дасть першу не віртуальну прем'єру в уславленому Карнегі-холі в Нью-Йорку.
Сьогодні відбудеться перший живий виступ оркестру YouTube
Сьогодні відбудеться перший живий виступ оркестру YouTube
i-live.gr

Музиканти виконають спеціально створену до цієї події героїчну інтернет-симфонію № 1 американо-китайського композитора Тана Дуна.

Живий концерт відбудеться під керівництвом директора Симфонічного оркестру Сан-Франциско, засновника і художнього керівника Симфонічного оркестру Нового Світу і головного запрошеного диригента Лондонського Симфонічного оркестру Майкла Тілсона Томаса.

Симфонічний оркестр YouTube - це безпрецедентний у світі оркестр, для участі в якому музиканти відбиралися в режимі онлайн.

У Симфонічний Оркестр YouTube увійшли 90 музикантів у віці від 15 до 55 років з 30 країн. До складу унікального оркестру потрапив також київський скрипаль Вадим Борисов.

З часу запуску проекту в грудні 2008 року канал Симфонічного оркестру на YouTube отримав понад 13 мільйонів переглядів, в конкурсі брали участь понад 3 тисячі відеороликів від професійних музикантів і музикантів-аматорів з 70 країн з п'яти континентів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь