Переключиться на мобильную версию

Кемеровський бомж після Канн зніме мюзикл про любов

Назад к разделу Шоу-Biz
Російський бомж із міста Кемерово 62-річний Леонід Коновалов, який раніше зняв "філософське" кіно про життя суспільства і відправив його на Канський кінофестиваль, готується зняти новий фільм - мюзикл про кохання.
Безпритульний Коновалов має намір зняти ще один фільм
Безпритульний Коновалов має намір зняти ще один фільм
fotoclub.clink.ru

"У мене є новий сценарій - це музичний фільм, де я буду грати одну з головних ролей", - розповів Коновалов.

Сюжет для нового фільму-мюзиклу він взяв зі свого життя, коли був закоханий у кемеровський актрису, виступав на сцені одного з місцевих театрів. Саме її 62-річний бомж-режисер планує запросити для участі в зйомках, але не впевнений, чи погодиться вона.

"Фільм буде про наше кохання на фоні загальної ненависті до мене", - сказав Коновалов. Він зазначив, що до зйомок нового фільму приступить, коли отримає перші гонорари від своєї дебютної стрічки, яка поки що не принесла йому ніякого грошового доходу, крім популярності в пресі.

Нагадаємо, перший свій фільм Я + люди або Погляд стороннього на людську цивілізацію Леонід Коновалов зняв на початку поточного року за допомогою одного з місцевих операторів. 27 дисків із фільмом Коновалов відіслав закордонним телекомпаніям, а також відправив стрічку для участі в 62-му кінофестивалі в Каннах, який відбудеться 13 травня.

За його словами, у нього зараз майже кожен день журналісти беруть інтерв'ю.

Коновалов також чекає, що після Канського фестивалю його перша стрічка отримає популярність. І, можливо, тоді з'являться кошти, щоб зняти новий фільм на більш якісному рівні, сподівається співрозмовник агентства.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь