Переключиться на мобильную версию

Мадонні заборонили богохульствувати в Росії

Назад к разделу Шоу-Biz
У Росії від американської поп-зірки Мадонни, яка 2 серпня виступить на Дворцовій площі в Санкт-Петербурзі, вимагали не богохульствувати.

З такою вимогою виступив директор розташованого поруч з місцем проведення концерту Державного Ермітажу Михайло Піотровський. Він зажадав гарантій того, що Мадонна обійдеться без богохульства.

"І хоча це можна назвати порушенням свободи слова, але у нас на Дворцовій стоїть ангел з хрестом", - заявив директор музею. Він додав, що, на його особисту думку, концерт Мадонни взагалі не повинен проходити на головній площі Санкт-Петербурга.

Один з фірмових номерів співачки - це поява розіп'ятою на великому дзеркальному хресті під час виконання балади Live To Tell. Проти цього номера виступив Ватикан. Російська Православна Церква назвала богохульством і образою християнства цей номер під час виступу Мадонни в Москві два роки тому.

Директор музею також нагадав, що для проведення таких масштабних концертів на Дворцовій площі необхідно укласти договір, в якому одним з основних пунктів є визначення гранично допустимої сили звуку.

За його словами, вона замірюватиметься під час репетицій і під час самого концерту. "Це серйозні речі", - сказав Піотровський, нагадуючи, що так було під час проведення концерту The Rolling Stones та інших концертів на головній площі Петербурга.

Як повідомлялося, раніше в Петербурзі розгорівся скандал через проведення концерту Мадонни на Дворцовій площі. Повідомлялося, що проведення концерту не було погоджено з петербурзьким комітетом з питань культури та керівництвом Ермітажу. Незабаром після цього в ЗМІ з'явилися повідомлення, що узгодження знаходиться в стадії завершення. Між тим, деякі експерти комітету по культурі заявляли, що настільки великий концерт подіє на міські пам'ятники культури як стихійне лихо.

Крім того, влада Санкт-Петербурга висловила занепокоєння у зв'язку з тим, що концерт Мадонни співпаде за часом зі святкуванням дня ПДВ (Повітрянодесантних військ) і припустили, що виступ поп-зірки може бути зірваний десантниками, які традиційно в цей день влаштовують на площі гуляння.

Однак десантники пообіцяли не зривати концерт Мадонни.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь