Переключиться на мобильную версию

Алла Пугачова їде до Києва

Назад к разделу Шоу-Biz
Київ стане першим містом, в якому Алла Пугачова дасть концерт у рамках прощального туру після ювілейного концерту, що відбувся напередодні, 15 квітня, в Москві.
Пугачова запросить на концерт Тимошенко
Пугачова запросить на концерт Тимошенко
AP

Виступ Пугачової у рамках гастрольного туру Від квітня до квітня відбудеться 22 квітня у Палаці спорту в Києві. Після української столиці примадонна дасть концерт в Донецьку (26 квітня), 29 квітня - в Одесі, 7 травня - в Мінську, 16 травня - в Кейсарії (Ізраїль), 22 травня - у Ризі.
За словами Пугачової, на свій концерт у Києві вона обов'язково запросить прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко.

Нагадаємо, напередодні з ювілеєм Аллу Пугачову привітав Президент України Віктор Ющенко, а прем'єр-міністр Юлія Тимошенко відправила примадонні вітальну телеграму і написала про співачку статтю у глянцевий журнал.

"Я абсолютно впевнена, що якщо сьогодні у будь-якому містечку колишнього Радянського Союзу вийти на вулицю і запитати:" Хто очолює Організацію Об'єднаних Націй? Хто першим висадився на Місяць чи вперше розшифрував геном людини ", - ми дізнаємося не так багато. Але вже точно кожен з опитаних відразу ж відповість, хто така Пугачова і як саме вона співає. Алла Пугачова - це поза часом і кордонами", - йдеться у телеграмі Тимошенко.

Палац спорту збудовано у 1960 році та вміщує до 10 тисяч глядачів. У 2005 році тут відбувся музичний конкурс Євробачення.

Нагадаємо, Алла Пугачова відзначила своє 60-річчя концертом С днем рождения, Алла!, який відбувся у день її народження - 15 квітня в концертному залі у Лужниках.

Головною подією вечора став дует Пугачової та Софії Ротару: співачки виконали пісню Нас не догонят скандально відомого дівочого дуету tATu. Після виконання пісні співачки поцілувалися.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь