Переключиться на мобильную версию

Поліція розслідує справу про можливу спробу продажу акторки з Мільйонера з нетрів

Назад к разделу Шоу-Biz
Індійська поліція і захисники прав дітей перевірять інформацію про ймовірність спроби батька 9-річної актриси фільму Мільйонер з нетрів Рубіну Алі незаконно передати її на удочеріння за 200 тисяч фунтів стерлінгів.
Рубіну виховує лише батько
Рубіну виховує лише батько
АР

Голова Національної комісії з захисту прав дітей Шанта Сінха взяла розпочате поліцією міста Мумбаї розслідування під свій контроль, пише газета Times of India.

"Я поговорила з комісаром поліції і попросила його через тиждень підготувати доповідь. Ми подивимося, як усе просувається, і надішлемо власних людей для розслідування справи", - сказала Сінха.

Як повідомлялося, англійські журналісти, що видають себе за подружню пару з князівства Дубай Об'єднаних Арабських Еміратів, звернулися до батька Рубіни - жителя мумбайських нетрів Рафіка Асгару Алі Курейші з пропозицією за гроші удочерити зірку фільму, відзначеного вісьмома преміями Оскар. Переговори знімалися прихованою камерою. Журналісти стверджують, що чоловік погодився на пропозицію.

Однак сам батько Рубіни, який працює теслею, це заперечує. "Навіщо мені продавати свою дочку? Я її виростив, незважаючи на грошові труднощі. Я б хотів пояснити, що ніяких грошей не просив - це вони весь час починали розмову про гроші", - сказав чоловік.

Рубіна також не допускає думки, що рідний батько міг продати її арабській подружній парі. "Я їздила з татом у готель зустрітися з тією парою, яка хотіла мене удочерив, але тато відмовився", - сказала дівчинка.

Мати Рубіни Хуршід, з якою Рафік у розлученні, після появи в пресі статей на цю тему написала на колишнього чоловіка заяву в поліцію.

Раніше повідомлялося, що жінка, яка п'ять років тому втекла, кинувши батька з трьома дітьми, щоб вийти заміж за багатого чоловіка, повернулася до Рубіни після того, як дівчинка прославилась.

Азхаруддін Ісмаіл Шейх Хан і Рубіна Рафік Асгар Алі Курейші, що зіграли героїв фільму Джамаля та Латіку в дитинстві, народилися у нетрях індійського мегаполісу Мумбаї.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь