Переключиться на мобильную версию

Міс Каліфорнія: Висловлювання проти одностатевих шлюбів коштувало мені корони

Назад к разделу Шоу-Biz
Учасниця конкурсу Міс США-2009 Керрі Пріджин, яка посіла друге місце, заявила, що висловлене нею несхвалення одностатевих шлюбів коштувало їй золотої корони.
Керрі Пріджин проти одностатевих шлюбів
Керрі Пріджин проти одностатевих шлюбів
AP

Відповідаючи на запитання членів журі, Керрі Пріджин(Carrie Prejean), яка представляла Каліфорнію висловилася проти одностатевих шлюбів.

"Ми живемо в країні, де ви можете вибрати між одностатевим і різностатевим шлюбом. Я вважаю, що шлюб повинен укладатися між чоловіком і жінкою. Нікого не хочу цим тут образити, але так вже мене виховали", - сказала Пріджин, чим викликала в залі оплески упереміж з осудливими вигуками.

Один із суддів конкурсу - автор популярного блогу про життя знаменитостей Перес Хілтон - зазначив, що, почувши відповідь Міс Каліфорнії, він "ледве не впав зі стільця".

За його словами, висловлювання конкурсантки "налаштували проти неї мільйони американських геїв і лесбіянок, а також їх сім'ї і всіх тих, хто їх підтримує".

"Після такого висловлювання у неї не залишилося жодних шансів на перемогу, хоча до того вона вважалася фавориткою", - сказав Хілтон.

В інтерв'ю після конкурсу Керрі Пріджин наголосила, що щиро висловила свою думку і не могла вчинити інакше. "Це коштувало мені золотої корони", - додала Міс Каліфорнія, яка завоювала титул Першої Віце-міс США.

Питання про одностатеві шлюби в американському суспільному житті вважається одним з найбільш гострих. На сьогоднішній день подібні союзи дозволено лише в чотирьох штатах США.

Нагадаємо, фінал конкурсу краси Міс США-2009 відбувся 20 квітня в Лас-Вегасі. Корону і право представляти США на міжнародному конкурсі Міс Всесвіт-2009 завоювала 22-річна блондинка Крісті Далтон (Kristen Dalton) з Північної Кароліни.

Тим часом власниця титулу Міс Україна-2007 Ліка Роман публічно заявила про свою солідарність з рухом Любов проти гомосексуалізму (ЛПГ).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь