Переключиться на мобильную версию

Суддя назвав першу віце-міс США "тупою блондинкою"

Назад к разделу Шоу-Biz
Один із суддів конкурсу краси Міс США, який відбувся кілька днів тому в Лас-Вегасі, назвав у своєму відеоблозі Міс Каліфорнію Керрі Пріджин, яка зайняла на конкурсі друге місце, "тупою блондинкою".
Керрі Пріджин назвали тупою блондинкою
Керрі Пріджин назвали тупою блондинкою
АР

"Вона просто тупа блондинка", заявив суддя Перес Хілтон, автор популярного в США блогу про життя знаменитостей, у своєму відеоблозі.

Перес Хілтон таким чином прокоментував слова Пріджин, яка під час конкурсу, відповідаючи на питання членів журі, висловилася проти одностатевих шлюбів. "Ми живемо в країні, де ви можете вибрати між одностатевим і різностатевим шлюбом. Я вважаю, що шлюб повинен укладатися між чоловіком і жінкою. Нікого не хочу цим тут образити, але так вже мене виховали", заявила вона.

На думку судді, який є геєм, дівчина з такими поглядами на одностатеві шлюби "просто не може бути Міс США".

"Як можна було відповідати на моє запитання про одностатеві шлюби так, як це зробила вона?! Хіба хтось хоче, щоб Міс США була неполіткорректною?! Такого просто не може бути", заявив Перес Хілтон СNN.

Нагадаємо, що раніше в інтерв'ю американським ЗМІ Перес Хілтон визнав, що Пріджин втратила корону через свою відповідь на його запитання. Міс Каліфорнія також заявила, що її висловлювання проти одностатевих шлюбів коштувало їй корони.

Фінал конкурсу краси Міс США-2009 відбувся 20 квітня в Лас-Вегасі. Корону і право представляти США на міжнародному конкурсі Міс Всесвіт-2009 завоювала 22-річна блондинка Крісті Далтон з Північної Кароліни.

Нагадаємо, в березні цього року володарка титулу Міс Україна-2007 Ліка Роман публічно заявила про свою солідарність з рухом Любов проти гомосексуалізму (ЛПГ).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь