Переключиться на мобильную версию

У Москві побоюються терактів на Євробаченні-2009

Назад к разделу Шоу-Biz
Московські лікарі переходять на посилений режим роботи через побоювання терактів у період проведення конкурсу Євробачення-2009.
Москва готується до Євробачення
Москва готується до Євробачення
Фото: сайт Євробачення
Як повідомляє Lіfe.ru, на всі станції швидкої допомоги Москви розіслано наказ про термінове прийняття антитерористичних заходів безпеки - закрити на ключ і опечатати горищні приміщення, перекрити в'їзд стороннім автомобілям, запастися вогнегасниками та проінструктувати весь медичний персонал.

Крім заходів безпеки на підстанціях, наказ вимагає поповнити запаси ліків, перевірити справність кисневих і протипожежних приладів, а також пропонує всім керівникам підстанцій і лікарям бути на зв'язку всі десять днів, коли відбуватиметься Євробачення-2009, і по можливості в межах міста. У будь-який момент медика, який перебуває на відпочинку, можуть викликати на роботу.

Цей же наказ департаменту дає розпорядження забезпечити чергування бригад швидких у всіх місцях скупчення народу, особливо іноземців. Це і готелі, і вокзали, і всі станції метро, що розташовані в центрі.

Зазначається, що раніше медики ніколи не вживали таких серйозних заходів безпеки під час проведення масштабних заходів.

За інформацією видання, нинішній наказ пов'язаний з тим, що за останні два тижні центральний пульт московської станції швидкої допомоги вже тричі мінували.

Лікарі вважають, що від таких посилених чергувань постраждають хворі, до яких буде нікому виїжджати за викликом, оскільки і зараз не вистачає бригад.

Нагадаємо, що за результатами соціологічного опитування, більше 39% росіян вважають невиправданими витрати на проведення конкурсу Євробачення - 2009 в Москві. Водночас більше половини респондентів вважають проведення Євробачення значущою культурною подією в житті країни.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь