Переключиться на мобильную версию

Ющенко просить Кабмін активніше популяризувати українську класику

Назад к разделу Шоу-Biz
Президент України підписав постанову, спрямовану на популяризацію класичної української літератури і збереження літературної та культурної спадщини.
Ющенко подбав про українську літературну спадщину
Ющенко подбав про українську літературну спадщину
Фото: прес-служба Президента
Зокрема, за даними прес-служби Президента, Ющенко постановив Кабміну за участю Національної академії наук України опрацювати питання щодо забезпечення підготовки та видання творів класиків української літератури.

Зокрема, мова йде про видання повних зібрань творів і літературних архівів українських письменників-класиків, а також про випуск серійних видань Літературний архів української класичної літератури, Архіви репресованих письменників-класиків, Епістолярний спадок українських класиків.

Крім того, Президент просить вжити заходів щодо завершення випуску багатотомної серії Бібліотека української літератури.

У своїй постанові Президент також просить забезпечити фінансування в повному обсязі заходів, передбачених Державною програмою розвитку діяльності Національної бібліотеки України імені Вернадського на 2005 - 2010 роки.

Водночас Київській міській державній адміністрації Ющенко доручив у тримісячний термін забезпечити виділення земельних ділянок для будівництва додаткового корпусу бібліотеки імені Вернадського.

Президент також вимагає від КМДА забезпечити будівництво науково-дослідного і культурно-інформаційного центру Шевченківський дім.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь