Переключиться на мобильную версию

Колеги Янковського спростовують інформацію про його госпіталізацію

Назад к разделу Шоу-Biz
Художній керівник московського театру Ленком Марк Захаров спростовує інформацію про госпіталізацію відомого актора Олега Янковського. За словами Захарова, актор перебуває вдома, - повідомляє радіостанція Ехо Москви.
Олег Янковський перебуває вдома
Олег Янковський перебуває вдома
film.ru
Народний артист СРСР Олег Янковський дивується з приводу повідомлень про свою госпіталізацію і має намір працювати у Ленкомі відповідно до розкладу, - повідомляють Вести із посиланням на ІТАР-ТАРС.

"Ми говорили з Олегом Івановичем і напередодні, і сьогодні, - повідомили у дирекції театру Ленком. – Нещодавно він разом із дружиною, дійсно, побував у клініці - характер його захворювання вимагає регулярного проведення відповідних медичних процедур і постійного лікарського контролю. Але зараз актор перебуває вдома, він сповнений оптимізму і бажання продовжувати роботу на сцені рідного театру".

Нагадаємо, сьогодні російське видання Lіfe.ru повідомило про те, що Олег Янковський був терміново госпіталізований у вкрай важкому стані. Причиною госпіталізації, за інформацією таблоїду, стала внутрішня кровотеча, яку згодом вдалося зупинити.

За інформацією Комсомольської правди, інформацію про госпіталізацію Янковського нібито підтвердив Захаров:

"Так, Олег Іванович госпіталізований. Я не можу дати вам більш точної інформації щодо його діагнозу, оскільки не обізнаний із медичними термінами. Точні медичні висновки знає тільки він і його дружина", - цитує видання слова Захарова.

Дружина актора Людмила Зоріна відмовилася коментувати ситуацію. "Не така зараз ситуація, щоб говорити про які-небудь подробиці", - сказала вона.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь