Переключиться на мобильную версию

Уряд виділив 2,4 млн грн на створення українських фільмів

Назад к разделу Шоу-Biz
Уряд України виділив Міністерству культури і туризму в 2009 році близько 2,410 млн грн на створення 16 національних фільмів.
Уряд виділив гроші на кіно
Уряд виділив гроші на кіно
АР

Цього року планується створення та розповсюдження 5 ігрових фільмів, одного анімаційного і 10 неігрових (хронікально-документальних, науково-пізнавальних) фільмів.

Крім того, уряд визначмв держзамовлення на випуск друкованої продукції на суму 224 523,2 грн. Зокрема, підручників для студентів вузів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів наукових видань, енциклопедичних видань, видань для дітей та юнацтва.

Планується також випуск книг мовами національних меншин, творів класиків української літератури та лауреатів Національної премії ім. Т. Шевченка, твори класиків зарубіжної літератури в перекладі українською мовою, а також довідкові та інформаційні видання.

Зазначимо, що за даними Міжнародної асоціації виробників і дистриб'юторів фільмів Motion Picture Association і BORIS collection system, в Україні в 2009 році зросла відвідуваність кінотеатрів: у першому кварталі 2009 року кінозали країни відвідали 3,2 млн глядачів, що на 40% більше глядачів, ніж за такий же період минулого року.

Зростає попит і на українську літературу, що, як зазначають дистриб'ютори, в першу чергу викликано зростанням цін на російську книжкову продукцію.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь