Переключиться на мобильную версию

Бомжів і повій не будуть вивозити з Москви під час Євробачення

Назад к разделу Шоу-Biz
Московська міліція не має наміру під час Євробачення насильно вивозити за межі міста осіб без певного місця проживання і жінок легкої поведінки.

"Ви не побачите автозаків, набитих цими людьми, яких потім висаджують за межами міста, однак ми будемо в повній мірі забезпечувати громадський порядок у місті", - заявив заступник начальника ГУВС Москви В'ячеслав Козлов на прес-конференції у четвер, 30 квітня.

Він зазначив, що на час проведення конкурсу правоохоронці не зможуть перемогти всю злочинність у місті, однак у них є можливість з цим боротися.

Зі свого боку, перший заступник мера в уряді Москви Валерій Виноградов пообіцяв, що практика виселення осіб без певного місця проживання і жінок легкої поведінки за 101-й кілометр застосовуватися не буде.

Тим часом, для висвітлення Євробачення-2009 акредитовано понад 2 000 журналістів. 2 травня у СК Олімпійський почне працювати прес-центр конкурсу.

Нагадаємо, фінал Євробачення-2009 відбудеться у Москві 16 травня. РФ отримала право на проведення конкурсу після того, як представник цієї країни Діма Білан переміг у 2008 році.

Росію на конкурсі представить українська співачка, переможниця російської Фабрики зірок-7 Анастасія Приходько.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь