Переключиться на мобильную версию

Комуністи Петербурга закликали владу не знущатися над Штірліцем

Назад к разделу Шоу-Biz
У Росії багатосерійний фільм Сімнадцять миттєвостей весни вперше покажуть у кольоровому варіанті. У свою чергу комуністи Петербурга різко розкритикували ідею зміни кольору фільму.
Штірліца «розфарбували»
Штірліца «розфарбували»
rusactors.ru

"Правлячий режим руками свого прихильника Любимова (перший заступник генерального директора телеканалу Росія - ред.), який зробив собі кар’єру, цькуючи усе радянське і соціалістичне, познущався над легендарним фільмом Сімнадцять миттєвостей весни", - констатували пітерські комуністи.

За їхніми даними, "телекілери з РТР витратили величезні гроші, аби перетворити однин з найулюбленіших фільмів про війну, про чудового радянського розвідника, про боротьбу з фашизмом на дешеве розфарбовування, відповідне низькопробним стандартам сучасного російського телебачення".

У своєму повідомленні вони дають відповідь, навіщо це зроблено: "сувора стилістика військового часу, мінімалізм радянського кіно, правдивий образ чекіста в кращому серіалі про війну, який змушені були показувати федеральні телеканали, стали все більше залучати нові покоління до ідеалів соціалізму".

"Чорно-білий скупий кінофільм створював у росіян небезпечне для влади враження про війну, де силу духу радянської соціалістичної людини і сталінський реальний соціалізм, перемагали фашизм і американських змовників. Знищити Штірліца побоялися, і тоді було вирішено перетворити його на комікс", - йдеться в повідомленні.

За інформацією комуністів, здійснено не лише "ганебне і варварське розфарбовування", але і виправлення "нібито неточностей, переозвучка цілих епізодів, ліквідація логічних нестиковок".

"Перетворення історичного фільму з величезною виховною місією у вестерн, в явну вигадку, прагнення загубити великий фільм серед тисячі сучасних огидних кольорових кіновиробів про війну – ось мета цієї явної ідеологічної диверсії", - додали комуністи Петербурга. 

Вони попереджають, що якщо не буде рішучого засудження з боку громадськості, наступним етапом, на їхню думку, буде страшна і груба комп’ютеризація персонажів, введення у фільм про Штірліца порнографічних сцен, надуманих епізодів антисталінської тематики, вульгарне аранжування гімну-лейтмотиву.

Тому, комуністи Петербурга закликали "усіх патріотів, усіх людей російської і багатонаціональної радянської культури сказати голосне "Ні" знущанню над Ісаєвим-Штірліцем, над улюбленим фільмом, над вихолощенням ідейно-політичного сенсу кінострічки шляхом розфарбовування".

Крім того, вони заявили, що подадуть до суду на авторів теледиверсії, відстоюючи своє право дивитися фільм у тому вигляді, в якому його створили.

Кольоровий варіант фільму буде показаний на телеканалі Росія з 4 по 8 травня.

Нагадаємо, в січні комуністи Санкт-Петербурга і Ленобласті назвали фільм Федора Бондарчука Населений острів "наклепом на космічних інтернаціоналістів" і заявили про свою готовність допомогти режисерові зняти іншу частину фільму.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь