Переключиться на мобильную версию

Євробачення - 2009: У Москві відкривається Євродім - світський майданчик конкурсу

Назад к разделу Шоу-Biz
Офіційне відкриття Євродому, який стане центром світського життя міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2009, що проходить в Москві, відбудеться у вівторок, 5 травня, в столичному ЦВЗ Манеж.
Все включено
Все включено
visualrian.ru

Про це повідомляє сайт Першого каналу. 

Очікується, що щодня Манеж будуть відвідувати до 1,5 тисячі гостей. На вечірки Євробачення зможуть потрапити тільки учасники конкурсу і його організатори за спеціальними запрошеннями. 

Євродім складається з двох залів - білого та синього: перший розрахований на 700 осіб, у ньому будуть проходити заходи з 18:00 до 00:00. Другий вміщає вдвічі більше людей, вечірки в ньому  триватимуть всю ніч, до 6:00. 

В кожному залі Євродому побудована спеціальна сцена з величезними світлодіодними екранами. За проектом сцену можна легко трансформувати під будь-який формат заходів - від концерту до перформансу. Білий зал планується використати для презентацій країн-учасників Євробачення, на сцені синього залу заплановано проведення церемонії урочистого відкриття та закриття конкурсу. 

На другому поверсі Манежу буде працювати караоке, на першому і другому поверхах відкриються чотири бари. На третьому поверсі розміститься ресторан. 

Крім того, в Євродомі гості Євробачення-2009 зможуть отримати всю необхідну інформацію про заходи Євробачення, туристичні маршрути міста, магазини, ресторани, сфери послуг та інше. 

У дні півфіналів - 12 і 14 травня і фіналу - 16 травня в Євродомі буде вестися пряма трансляція з СК Олімпійський. 

Як повідомлялося, 10 травня о 21:00 (20:00 за київським часом) відбудеться відкриття конкурсу в ЦВЗ Манеж, 12 травня в Олімпійському пройде перший півфінал, 14 - другий півфінал, а 16 травня о 23.00 (22:00 за київським ) відбудеться фінал конкурсу, після цього відбудеться офіційне закриття в Манежі. 

Епатажна співачка Світлана Лобода, яка представить Україну на Євробаченні-2009, виступить під номером 17 у другому півфіналі міжнародного пісенного конкурсу.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь