Переключиться на мобильную версию

Українська компанія представила в Нью-Йорку мультсеріал про Обаму

Назад к разделу Шоу-Biz
Українська компанія відзняла мультсеріал про президента США Барак Обаму і презентувала його в Нью-Йорку. Фільмом зацікавилися західні продюсери.
Українці створили мультик про Обаму
Українці створили мультик про Обаму
mupotoon.com

У мультсеріалі під назвою суперзірка Барак Обама: нерозказана історія (BARACK OBAMA SUPERSTAR: The Untold Story) американський президент обіцяє Володимиру Путіну, Уго Чавесу і Ніколя Саркозі здійснити їх потаємні мрії.

"Не запитуйте, що світ може зробити для Америки, запитайте, що Америка може зробити для світу", - каже анімаційний Барак Обама в одному з епізодів мультфільму, знятого київською компанією CFC Consulting.

Така позиція і така заява з вуст Президента США робить можливою поїздку Уго Чавеса в Діснейленд, про яку він мріяв з дитинства. Здійснюються мрії також інших світових лідерів: Володимир Путін знімається в головній ролі в продовженні культової кіноепопеї Рембо, Ніколя Саркозі проводить незабутній час в особняку Playboy, а Далай Лама отримує можливість промчати, як байкер, по хайвеям і потрапити на рок-фестиваль.


mupotoon.com

Мультсеріал суперзірка Барак Обама українська компанія презентувала 30 квітня 2009 року на прес-конференції в Нью-Йорку, приуроченій 100 дням президентства Барака Обами.

Як повідомили в компанії CFC Consulting, в Україні заплановано показ мультсеріалу.

Мультфільм складається із низки історій, в яких, в сатиричній формі, подається таке нове явище, як глОбамізація, яке стало результатом вибухової популярності нового Президента США у світовому масштабі.

За словами творців, презентація мультиплікаційного серіалу дала старт формату мьюпотун (mupotoon) - оригінального способу поєднання інформації про помітні події політичного характеру, музики і анімації. Цей термін виник від поєднання англійських слів музика, політика та мультфільм (music, politics, cartoons).


mupotoon.com

Як повідомили творці мультиплікаційного серіалу, натхнення в його створенні їм додали світові хіти таких відомих естрадних виконавців, як Бейонс (Beyonce), КІД Рок (Kid Rock), Аліша Кіз (Alicia Keys), Медкон (Madcon) та інші.

"Ми сподіваємося, що наступні серії в форматі мьюпотун покладуть на оригінальну музику всесвітньо відомих виконавців, і це додасть ще більше популярності нашому анімаційному продукту", - таку думку висловив Геннадій Курочка, керівний партнер компанії CFC Consulting.
За його словами, всесвітньо відомі продюсери та міжнародні дистриб'юторські компанії проявили інтерес до розповсюдження анімаційного фільму в новому форматі мьюпотун на світових ринках.

Продакшн-партнером CFC Consulting в процесі втілення ідеї анімаційного фільму в життя виступила компанія Future Media Arts.

"Всім подобаються мультфільми, всі ми любимо музику і більшість з нас цікавиться політикою. Тоді чому б не об'єднати всі ці елементи в одному динамічному, смішному і розважальному форматі? Це було головною думкою, яка стояла за створенням мультиплікаційного серіалу в форматі мьюпотун, який було винайдено і створено в Києві, а потім - презентовано світу в Нью-Йорку. Таким чином, мьюпотун є космополітом від народження, і ми сподіваємося, що його тепло зустрінуть глядачі у всьому світі", - зазначив Юрій Сак, креативний директор CFC Entertainment, підрозділу компанії CFC Consulting.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь