Переключиться на мобильную версию

У Києві пройде гала-концерт і хода за участю десятків українських зірок

Назад к разделу Шоу-Biz
24 вересня в Києві на Михайлівській площі українські зірки зберуть усіх небайдужих на 7-й благодійний похід Разом проти раку грудей.
Похід проти раку грудей проходить у понад 50 країнах світу
Похід проти раку грудей проходить у понад 50 країнах світу
avon-protivraka.ru

В акції візьмуть участь Наталія Могилевська, Джамала, Анастасія Приходько, Руслана Писанка, група Алібі, Катерина Серебрянська, Олена Вінницька, Катерина Бужинська, Діана Дорожкіна, Ольга Фреймут, Тетяна Гончарова, Олексій Мочанов, Оксана Гутцайт, Наталя Анікіна, Андрій Джеджула, Еріка, Геннадій Попенко, Анастасія Касілова, В'ячеслав Варда, Ольга Цибульська, Тетяна Воржева, Real'O, Дантес і Олійник, гурт Мандри, Тетяна Рамус, Анжеліка Рудницька, Андрій Кравчук та інші.

З кожним роком до походу Разом проти раку грудей приєднується все більше вітчизняних знаменитостей. Так, цього ювілейного для благодійної програми (10 років) році, відбудеться відкриття спеціального благодійного зоряного інтернет-аукціону, повідомили Корреспондент.net організатори акції.

Український дизайнер Діана Дорожкіна створила 10 ексклюзивних рожевих прикрас, які представлять 10 відомих українок: Олена Вінницька, Наталія Могилевська, Еріка, Анастасія Приходько, гурт Алібі, Ольга Фреймут, Катерина Бужинська, Руслана Писанка, Катерина Серебрянська. Лоти-прикраси можна буде купити на інтернет-аукціоні, який пройде з 24 вересня до 20 жовтня. Стартова ціна за прикраси: 1000 грн. Результати торгів будуть оголошені 20 жовтня - у Всеукраїнський день боротьби проти раку молочної залози.

Приклад небайдужого ставлення до проблеми також продемонструвала відома співачка і авторка пісень Олена Вінницька, яка вже 3 роки є Послом соціальної благодійної програми Разом проти раку грудей в Україну, і привертає увагу громадськості до проблеми: навесні 2011 року з ініціативи співачки на рахунок БФ Здоров'я жінки і планування сім'ї надійшов добродійний внесок у розмірі 50 000 грн на проведення 3-ї школи сучасної мамографії в Україні.

В рамках цього одноденного заходу 24 вересня заплановані творчі та спортивно-розважальні активності на свіжому повітрі для всієї родини, консультації мамологів, розіграші, робота благодійного ярмарку. І власне Похід - організована хода учасників центральними вулицями міста (5 км) та святковий концерт. Очікувана кількість учасників походу - більше 5000 осіб.

Всі виручені під час акції кошти будуть направлені на фінансування навчання українських рентгенологів, які спеціалізуються на діагностиці захворювань молочних залоз.

Мета походу: спонукати жінок до проходження регулярних профілактичних оглядів молочних залоз, залучити кошти на проведення 3-ї школи сучасної мамографії в Україні і привернути увагу громадськості до проблеми.

Як відзначають організатори, рак молочної залози - найпоширеніше онкологічне захворювання серед жіночого населення. Серед жіночих онкозахворювань в Україні рак грудей займає перше місце.

Щодня в Україні діагностується 45 випадків раку грудей, і кожен день 21 жінка помирає від цієї хвороби. Протягом року в Україні в середньому реєструється 15 000 - 16 000 випадків захворювань на рак молочної залози. Щорічно в Україні 8 тисяч жінок вмирають через цю хворобу.

Благодійні заходи Breast Cancer Crusade Around the World проводяться з 2005 року в понад 50 країнах світу в формі походів, пробігів, концертів, конференцій і семінарів: і біля Великої Китайської стіни, і на центральних площах Мехіко і Москви, і на історичних вулицях Парижа.

Глобальним послом цієї благодійної програми з 2007 року є відома голлівудська актриса і продюсер Різ Уізерспун. За час дії програми Разом проти раку грудей було зібрано близько $ 580 000 000.

За матеріалами: Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь