Переключиться на мобильную версию

YouTube почав видаляти радянські мультфільми

Назад к разделу Шоу-Biz
YouTube почав видаляти акаунти користувачів, які розміщують мультики виробництва Союзмультфільму та інших російських студій. Як говорять учасники ринку, це може бути першим кроком власників прав на продукцію радянських мультиплікаторів до монетизації свог.
З YouTube почали видаляти радянські мультфільми
З YouTube почали видаляти радянські мультфільми
bestkids.ru

При спробі завантажити видалені ролики з'являється повідомлення: "Це відео вже недоступне через заяву про порушення авторських прав, отриману від Funtik Entertainment".

У Google уточнили, що видаляють будь-який ліцензійний контент, якщо така вимога надійде від правовласника. Договір на використання колекції радянських мультфільмів в інтернеті був укладений між Союзмультфільмом (з 2010 року - ФГУП Об'єднана державна кіноколекція, ОДК) і компанією Funtik Entertainment ще у 2005 році.

"Наразі договір діє, відповідно до нього ліцензіат регулярно робить виплати правовласнику", - пояснив виконавчий директор ОДК Василь Шильников.

Співвласник Funtik Entertainment Ігор Шульжик (син письменника Валерія Шульжика, автора книги про порося Фунтика) пояснив, що йдеться тільки про випадки, коли люди намагаються заробляти на розповсюдженні чужого контенту.

"Ми не проти поширення й популяризації мультфільмів, але ситуація, коли люди викладають цей контент до Мережі та вставляють у нього рекламу, нас не влаштовує", - говорить він.

За словами Шульжика, про спроби якось заробити на контенті поки не йдеться: "Можливо, коли-небудь ОДК вирішить якось монетизувати свою інтелектуальну власність у Мережі, поки таких завдань перед нами не ставилося".

До ОДК входять фільмофонди Центральної кіностудії ім. М. Горького, студій Центрнаучфільм, Союзмультфільм, Ленфільм, Діафільм. Загальний обсяг творів у колекції складає більш як 8 000 найменувань, із них 2 000 повнометражних художніх фільмів, вироблених на Ленфільмі, Кіностудії ім. М. Горького і Свердловській кіностудії, 1 500 мультфільмів, близько тисячі діафільмів, понад 3 500 документальних фільмів, а також десятки тисяч частин кінохроніки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Російський Держтелерадіофонд викладе в інтернет для безкоштовного перегляду радянські програми та телефільми.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь