Переключиться на мобильную версию

Мадонна опублікувала відеозвернення до українського журналіста

Назад к разделу Шоу-Biz
Американська співачка Мадонна, що викинула квіти, які подарував їй український журналіст, записала відеозвернення до нього.
Мадонна: Я люблю троянди. Пішли ви з вашими гортензіями
Мадонна: Я люблю троянди. Пішли ви з вашими гортензіями
АР

Інцидент стався 5 вересня на Венеціанському фестивалі. Під час прес-конференції, присвяченій виходу нового фільму Мадонни, журналіст телеканалу 1+1 Віталій Сердюк подарував співачці гортензії. Мадонна прийняла квіти зі словами "Спасибі", проте кинула їх під стіл, сказавши: "Я ненавиджу гортензії".

Кілька днів у інтернеті бурхливо обговорювали вчинок Мадонни. А 13 вересня вона опублікувала відеозвернення до українського журналіста.

   Мадонна записала відеозвернення до українського журналіста.

На початку ролика Мадонна вибачається зі словами "ночами не спала, згадуючи, скільки болю я Вам заподіяла". Наприкінці відео зірка топче квіти ногами зі словами: "Тут вільна країна. Я люблю троянди. Пішли ви з вашими гортензіями".

Нагадаємо, що на Венеціанському кінофестивалі відбулася прем'єра нового фільму Мадонни - МИ: Віримо у любов (WE). Критики фільму, американська прем'єра якого відбудеться 9 грудня, вже встигли посваритися і передбачають, що Мадонна - рекордсменка за кількістю Золотих малин в акторській номінації - тепер доб'ється тих же успіхів і на режисерському терені.

За матеріалами: Комсомольская правда в Украине, Аргументы и Факты

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь