Переключиться на мобильную версию

Мішель Уельбек знайшовся

Назад к разделу Шоу-Biz
Французький письменник Мішель Уельбек (Michel Houellebecq), якого не дочекалися на його запланованих гастролях у Нідерландах і Бельгії, знайшовся - виявилося, що він просто забув про свою поїздку.
Мішель Уельбек просто забув про свої гастролі
Мішель Уельбек просто забув про свої гастролі
АР

Про це повідомила голова видавництва Flammarion, яке друкує Уельбека, Тереза ​​Кремізі: їй нарешті вдалося зв'язатися з письменником по телефону.

З'ясувалося, що "він удома, у нього все в порядку", а про свій візит до Голландії та Бельгії він просто "забув".

Як повідомлялося раніше, Мішель Уельбек зник із поля зору в понеділок, 12 вересня, коли не з'явився на зустріч із читачами в Амстердамі, звідки мав початися його тур по Нідерландах та Бельгії.

За словами Барбари Сімонс, представниці брюссельської літературної організації Het Beschrijf, що організувала турне Уельбека, "від нього не було ніяких звісток і він не приїхав".

Мартін де Хан, голландський перекладач письменника, заявляв, що не може зв'язатися з Уельбеком уже давно: за його словами, той перестав відповідати на листи та SMS із червня.

Із 12 по 15 вересня Уельбек, що живе насамоті на півдні Іспанії, мав читати уривки з Карти і території в Амстердамі, Гаазі та Брюсселі. Повідомляється, що раніше він ніколи не нехтував зустрічами з читачами.

Роман, що приніс у минулому році письменникові Гонкурівську премію, побудований навколо долі художника на ім'я Джед Мартін, який закохується в російську красуню Ольгу, але виявляється замішаний у поліцейському розслідуванні.

Мішель Уельбек (нар. 1958) - один із найбільш читаних французьких авторів у світі - прославився на весь світ як автор провокаційних романів Розширення простору боротьби, Можливість острова та Елементарні частинки, за останній удостоївся престижної недержавної премії Приз Листопада (Prix Novembre) з літератури , ставши мимовільним винуватцем припинення існування цього призу - засновник і покровитель премії Майкл Деннер засудив присудження нагороди скандальному письменнику і подав у відставку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь