Переключиться на мобильную версию

Сьогодні будуть оголошені лауреати премії Еммі

Назад к разделу Шоу-Biz
Американська Академія телебачення в понеділок (в неділю ввечері за місцевим часом) у 63-й раз вручить найпрестижніші нагороди - статуетки Еммі, або телевізійні Оскари - найкращим телепроектам року, що виходять у прайм-тайм.
Mad men був визнаний найкращою роботою у своїй категорії три попередні роки поспіль
Mad men був визнаний найкращою роботою у своїй категорії три попередні роки поспіль
kinopoisk.ru

За кількістю номінацій з явним відривом лідирує представлений в короткометражному жанрі серіал Мілдред Пірс (Mildred Pierce) на каналі HBO.

Фільм розповідає про горду домогосподарку на ім'я Мілдред Пірс Берагон, яка пішла від свого чоловіка-тирана і вирішила влаштуватися на роботу офіціанткою.

В основі сюжету, що розгортається в Лос-Анджелесі під час Великої депресії, - непрості взаємини матері-одиначки, роль якої чудово виконала Кейт Уінслет, зі своєю дочкою. Робота була відзначена висуненням відразу на 21 номінацію.

У жанрі повноформатної драми, на думку телекритиків, лідирує серіал Божевільні (Mad Men) на каналі AMC - про бізнесмена, голову рекламного агентства. Серіал, висунутий на 19 номінацій, був визнаний найкращою роботою у своїй категорії три попередні роки поспіль.

Вийшовши на кабельне телебачення в липні 2007 року, він переносить глядачів у реалії Нью-Йорка 1960-х років і з сезону в сезон подвоює свою глядацьку аудиторію.

У жанрі комедійного серіалу, судячи з відгуків критики і глядацького рейтингу, за пальму першості змагаються переможець минулого року Сучасна сім'я (Modern Family) на каналі ABC, Хор (Glee) на "кнопці" FOX і 30 потрясінь (30 Rock) на NBC.

Еммі, що розмовною англійською позначало катодну трубку, символ перших телевізійних камер, вручається в десятках номінацій, у тому числі за найкращі драматичний і комедійний серіали, найкращим акторам і актрисам в серіалах у цих само двох жанрах, за найкращі програми та розважальні шоу, відзначаючи музичне та звукове оформлення, зачіски, грим, редагування, світло.

Золота статуетка Еммі, виконана у вигляді крилатої жінки з символічним атомом в руках є уособленням єдності науки і мистецтва.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь