Переключиться на мобильную версию

Церемонія Еммі: Названо чотирьох найкращих акторів телевізійного року

Назад к разделу Шоу-Biz
Американська телеакадемія на 63-ій церемонії вручення нагород Еммі відзначила чотирьох видатних акторів "блакитного екрану" 2011 року в жанрах драми і комедії.

Урочисту церемонію з Лос-Анджелеса транслює в прямому ефірі телеканал FOX.

Премія Еммі в номінації Найкращий комедійний актор дісталася Джиму Парсонсу, який виконав головну роль в серіалі Теорія Великого вибуху (The Big Bang Theory).

Заповітну статуетку упустили Алек Болдуін (Студія 30, або 30 потрясінь), Стів Карелл (Офіс), Луїс Сі Кей (Луї), Джонні Галекі (Теорія Великого вибуху), а також Метт Леблан (Епізоди), відомий телеглядачам за серіалом Друзі.

Найкращою жіночою роботою в цьому ж жанрі була названа роль Мелісси Маккарті в серіалі Майк і Моллі (Mike & Molly).

З нею змагалися Еді Фалко (Медсестра Джекі), Тіна Фей (Студія 30), Лора Лінні (Велика літера Р), Марта Плімптон (Зростаюча надія) і Емі Поелер (Парки і зони відпочинку).

Актриса Джуліанна Маргуліс стала лауреатом Еммі за найкращу роль у драматичному серіалі Хороша дружина (The Good Wife).

Серед інших претенденток на перемогу в цій номінації значилися Кеті Бейтс (Закон Херрі), Конні Бріттон (Вогні нічної п'ятниці), Мірейль Інос (Вбивство), Марішка Харгітей (Закон і порядок), Елізабет Мосс (Божевільні).

Престижна американська теленагорода присуджена Кайлу Чандлеру, який названий переможцем в номінації Найкраща чоловіча роль у драматичному серіалі за роботу у фільмі Вогні нічної п'ятниці (Friday Night Lights).

Разом з ним на здобуття премії були висунуті Стів Бушемі (Підпільна імперія), Майкл Холл (Правосуддя Декстера), Джон Хемм (Божевільні), Х’ю Лорі (Доктор Хаус) і Тімоті Оліфант (Правосуддя).

Еммі, що розмовною англійською позначало катодну трубку, символ перших телевізійних камер, вручається в десятках номінацій, у тому числі за найкращий драматичний і комедійний серіали, найкращим акторам і актрисам в серіалах в цих же двох жанрах, за найкращі програми та розважальні шоу, відзначаючи музичне та звукове оформлення, зачіски, грим, редагування, світло.

Золота статуетка Еммі, виконана у вигляді крилатої жінки, що тримає символ атома, є уособленням єдності науки і мистецтва.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь