Переключиться на мобильную версию

На Я-Корреспондент стартував відеоконкурс В унісон з кумиром

Назад к разделу Шоу-Biz
На Я-Корреспондент порталу Корреспондент.net стартував відеоконкурс В унісон з кумиром, переможці якого отримають у подарунок квитки на концерт гурту Бумбокс.
Учасники відеоконкурсу зможуть виграти квитки на концерт гурту Бумбокс
Учасники відеоконкурсу зможуть виграти квитки на концерт гурту Бумбокс
www.facebook.com/boomboxfamily

Із 19-го по 29-те вересня на сторінці конкурсу всі зареєстровані користувачі Корреспондент.net можуть завантажити відео зі своїм виконанням улюбленої пісні групи Бумбокс.

За умовами конкурсу кожен учасник може завантажити лише одне відео на конкурс. Переможці будуть обрані шляхом голосування серед користувачів сайту, а також експертним журі Корреспондент.net.

Голосування буде проходити на сторінці конкурсу, де читачі сайту зможуть відмітити відео, які сподобалися,  за допомогою кнопки Корреспондент (подобається) і соціальних кнопок: Google (+1), Facebook (like), ВКонтакте (мені подобається), Twitter (tweet), LinkedIn.

Експертне журі Корреспондент.net вибере трьох переможців з учасників конкурсу, які наберуть найбільшу кількість соціальних голосів. Вони отримають у подарунок по два квитки на концерт Бумбокс, який відбудеться 30 вересня, о 21:00, у клубі Crystal Hall.

Підсумки конкурсу будуть підбиті 30-го вересня на сторінці конкурсу на Я-Корреспондент.

Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь