Переключиться на мобильную версию

Зірки на продаж: гітара гурту Queen пішла з молотка за 24 тис. гривень

Назад к разделу Шоу-Biz
Другий етап благодійного онлайн-аукціону Зірки на продаж, організованого фондом Олени Пінчук АНТИСНІД за підтримки Корреспондент.net і Нового каналу стартував із продажу трьох лотів, серед яких була знаменита гітара гурту Queen.
Гітару Браяна Мея купили за 24 100 грн
Гітару Браяна Мея купили за 24 100 грн
Фото надали організатори

The Brian May Signature Guitar з автографом легендарного гітариста й товариша Фреді Меркюрі - Браяна Мея пішла з молотка за 24 100 грн.

Торги по лоту Урок плавання від Дениса Силантьєва, першого чемпіона світу з плавання в незалежній Україні, зупинилися на сумі 2 880 грн.

Лот Створення скульптури з Олегом Пінчуком проданий за 2 425 грн.

Загальна вартість проданих лотів становила 29 405 грн. Торги тривали протягом двох тижнів.

На торги наступних двох тижнів виставлені три зоряних лоти: Пісні та анекдоти біля багаття з Колею Сергою, Присутність в ефірі програмі В гостях у Гордона й Підводне полювання з Андрієм Доманським.

Перший етап аукціону тривав із 14 березня по 30 червня 2011 року. За цей час на on-line торгах було продано 40 лотів, які принесли до скарбнички проекту понад півмільйона гривень на обладнання з очищення донорської крові.

Також свій час і свій талант виставили на продаж Потап і Настя Каменських, Ірина Білик, Ані Лорак, Ольга Сумська, Олександр Пономарьов, Руслана Лижичко, Влад Яма, Віталій Козловський, Гайтана, Лілія Пустовіт, Маша Єфросиніна, Юрій Горбунов, Олександр Педан, Нестор Шуфрич, Руслана Писанка, Анфіса Чехова, Василь Вірастюк, Ірина Бережна, Лілія Подкопаєва, Катерина Серебрянська, Ольга Фреймут, брати Борисенко, Сніжана Єгорова та Антон Мухарський, Ігор Посипайко, Олексій Мочанов, Михайло Поплавський, Сергій Кузін, головний редактор Elle Соня Забуга, Костянтин Стогній, Георгій Шеварднадзе, Дмитро Коляденко, гурти Алібі та СМС.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь