Переключиться на мобильную версию

Наомі Кемпбелл побудувала екологічний будинок у вигляді ока

Назад к разделу Шоу-Biz
Знаменита британська супермодель Наомі Кемпбелл побудувала на одному з островів Туреччини екологічно безпечний будинок у формі древнього єгипетського символу - Ока Гора.
Наомі Кемпбелл побудувала будинок у вигляді Ока Гора
Наомі Кемпбелл побудувала будинок у вигляді Ока Гора
prian.ru

Вважається, що Око Гора здатний захистити від будь-яких неприємностей, причому як в земному, так і в загробному житті.

За даними видання Inhabitat, у величезній будівлі є як мінімум п'ять просторих салонів-віталень і 25 приміщень, обладнаних під спальні. Будівля була спроектована Луїсом де Гаррідо, молодим архітектором з Іспанії.

За словами Гаррідо, працюючи для Наомі, він не був обмежений ні в засобах, ні у творчій фантазії.

Багаторівневий центральний купол будинку представляє собою ідеальну півсферу і покоїться на сталевому каркасі. Під куполом, в атріумі, розташована простора тераса ландшафтна з панорамними видами.

Скляні панелі дозволяють, залежно від часу доби, милуватися зоряним небом над головою або ніжитися в променях сонячного світла, а парниковий ефект, що виникає при цьому, сприяє природному обігріву будівлі.

Для захисту від палючої спеки в жарку пору року використовуються вбудовані похилі жалюзі й додаткові віддушини для ефективної припливної вентиляції.

Завдяки величезним сонячним панелям, продуманим системам збору дощової води і переробки стічних вод, будинок повністю автономний. Він може акумулювати і дуже економно витрачати великі запаси електроенергії та питної води і не забруднює навколишнє середовище.

Тим часом американська співачка Пінк за $ 4 млн виставила на продаж свій будинок в передмісті Лос-Анджелеса Шерман Оукс (штат Каліфонія).

За матеріалами: Prian.ru

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь