Переключиться на мобильную версию

На конкурсі Міс Швейцарія стався конфуз

Назад к разделу Шоу-Biz
Під час проведення півфіналу конкурсу краси Міс Швейцарія стався конфуз: після дефіле учасниць і старту телефонного голосування на телеекранах сталася плутанина номерів конкурсанток.
Учасниці впевнені, що результат конкурсу повинен був бути іншим
Учасниці впевнені, що результат конкурсу повинен був бути іншим
АР

Так, під час проходу Юльї Флюкігер на телеекрані з'явився номер для голосування за Жіаду Каттанео, а при появі Жіади взагалі ніякої інформації представлено не було. Те ж саме повторилося з Клео Хейс.

В результаті цього інциденту глядачі не побачили ніяких даних про двох учасниць конкурсу, за яких можна було проголосувати, передає видання 20minuten.

У свою чергу організатори конкурсу намагаються звести до мінімуму важливість цієї події, стверджуючи, що вона ніяк не вплинула на результати фіналу конкурсу.

Однак учасниці Міс Швейцарія з ними не погоджуються. Так, Клео Хейс засмучена подією інцидентом. Вона впевнена - якби не технічні проблеми, результат конкурсу був би інший.

"Я почуваю себе трохи обдуреною, - поділилася 18-річна мешканка Цюріха. - Я вважаю, що я могла б потрапити в фінал".

Приблизно те ж почуває й інша учасниця конкурсу - Жіада Каттанео. "Я розгублена і запитую себе, як все було б, якби не сталося цієї накладки", - зазначила вона.

Нагадаємо, що в 2007 році під час конкурсу краси Міс Каліфорнія судді переплутали ім'я переможниці та вручили корону іншій учасниці - Крістіні Сілві (Christina Silva). Коли помилка стала очевидною, Сілву позбавили титулу найкрасивішої дівчини штату.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь