Переключиться на мобильную версию

Зірки на продаж: з молотка пішли лоти Колі Сєрги, Дмитра Гордона та Андрія Доманського

Назад к разделу Шоу-Biz
Минулого тижня на торгах благодійного аукціону Зірки на продаж, організованого фондом Олени Пінчук АНТИСНІД в партнерстві з Корреспондент.net, Новим каналом і Aukro.ua, пішли з молотка ще три лоти від українських зірок - Коли Сєрги, Дмитра Гордона та Андр.
Скарбничка аукціону поповнилася, а на продаж виставлено три нових лоти
Скарбничка аукціону поповнилася, а на продаж виставлено три нових лоти
Корреспондент.net

Лот Пісні та анекдоти біля багаття з Колею Сєргою був проданийза 1 875 грн. За присутність в ефірі програми В гостях у Гордона заплатили 2 325 грн. А торги за лот Підводне полювання з Андрієм Доманським зупинилися на сумі 4 050 грн.

Загальна сума продажів минулого тижня - 8 250 грн, яка додається до скарбнички аукціону.

На торгах цього тижня виставлені лоти: Запис пісні в студії Наталії Могилевської з її участю, Екскурсія на завод Coca-Cola з генеральним менеджером в Україні, Віра Брежнєва прочитає казку Вашій дитині.

На кошти, зібрані під час аукціону Зірки на продаж, Фонд Олени Пінчук АНТИСНІД придбає для Київського обласного центру крові унікальне знезараження донорської крові - перший в Україні апарат INTERCEPT.

5 вересня стартував новий етап благодійного аукціону Зірки на продаж. У новому сезоні аукціону його учасники зможуть придбати лоти від зірок світової і російської естради.

Перший етап аукціону тривав з 14 березня по 30 червня 2011 року. За цей час на on-line торгах було продано 40 лотів, які пренеслі в скарбничку проекту понад півмільйона гривень на обладнання з очищення донорської крові.

Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь