Переключиться на мобильную версию

Фотогалерея: Винен? Особистий лікар Майкла Джексона з'явився перед судом

Назад к разделу Шоу-Biz
27 і 28 вересня, через два роки після смерті Майкла Джексона, його особистий лікар, 58-річний Конрад Мюррей постав перед судом присяжних за обвинуваченням у ненавмисному вбивстві короля поп-музики.
У Лос-Анджелесі триває суд на Конрадом Мюрреєм
У Лос-Анджелесі триває суд на Конрадом Мюрреєм
AP

Мюррей не визнає себе винним, та якщо вину доведуть, йому може загрожувати до чотирьох років в'язниці.

  Винен? Особистий лікар Майкла Джексона постав перед судом
 
Вперше під час процесу продемонстрували шокуюче зображення мертвого Джексона, а також оприлюднили не відомий раніше аудіозапис із його голосом. Доктор Мюррей спочатку стійко тримався, але все ж заплакав під час виступу адвоката. Звинувачення наполягає на тому, що співак помер від надмірної дози препарату пропофол, яку ввів йому Мюррей. Захист намагається переконати суд у тому, що Джексон сам прийняв багато різних таблеток і самостійно вколов собі смертельну дозу пропофолу.

Суд триває у відкритому режимі, на ньому присутні журналісти всіх провідних американських телеканалів. До зали засідання можна потрапити, купивши квиток. Журі присяжних складається з семи чоловіків і п'яти жінок, серед них шестеро білих, п'ять латиноамериканців і один афроамериканець. На думку експертів, поки заслухають всіх учасників судового процесу і присяжні перейдуть до обговорення свого рішення, може минути до п'яти тижнів.

Фотозвіт про перші два дні судових засідань у справі про смерть Джексона дивіться в новій фотогалереї на Кореспондент.net.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь