Переключиться на мобильную версию

Свідок заявив, що лікар Майкла Джексона сховав ампули перед приїздом медиків

Назад к разделу Шоу-Biz
Один з охоронців "короля поп-музики" Майкла Джексона, який помер два роки тому, заявив на слуханнях у справі особистого лікаря співака Конрада Мюррея, що кардіолог велів йому прибрати всі ампули від лікарських засобів і крапельницю, перш ніж викликати "шв.

На думку прокурорів, це може означати, що обвинувачений намагався приховати від медиків інформацію про те, які препарати він давав артисту перед його смертю.

Як сказав один з охоронців "поп-короля" Альберто Альварес на слуханнях, які тривають вже третій день в Лос-Анджелесі, він був першим, хто зайшов до кімнати, де лежав Джексон, а Мюррей метушливо намагався привести його до тями.

"Поки я стояв біля ліжка в ногах (Джексона), він (Мюррей) простягнув руку, взяв кілька ампул, а потім сказав: "Ось, поклади їх у пакет", - розповів свідок. Крім того, за словами Альвареса, який вважав, що все це робиться з метою підготовки Джексона до транспортування в лікарню, Мюррей попросив його підійти до стійки з крапельницею, зняти і прибрати один з пакетів, що висіли на ній.

Як заявив охоронець, в пакеті "було щось, що нагадує молочно-білу речовину". "Я пам'ятаю, що бачив її на дні пакету", - сказав Альварес.

Після виступу свідка слово взяв прокурор, який сказав, що ця "молочно-біла речовина", швидше за все, є тим самим пропофолом, від якого нібито помер Майкл Джексон.

Прокурор також заявив, що Мюррей навмисно затягував виклик співробітників "швидкої допомоги", а в подальшому приховував від них і від медиків у лікарні, що давав своєму клієнтові пропофол як снодійне.

У разі, якщо суд визнає винним Мюррея, який не заперечує того факту, що давав пропофол Джексону, але не вважає себе винним в ненавмисному вбивстві, то він може сісти у в'язницю на чотири роки і позбутися ліцензії на лікарську діяльність.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь