Переключиться на мобильную версию

Британським школярами покажуть зірок без фотошопу

Назад к разделу Шоу-Biz
Влада Великобританії запускає освітню психологічну програму, в рамках якої підліткам будуть показувати необроблені фотографії поп-зірок.
Британським підліткам покажуть Брітні Спірс без фотошопу
Британським підліткам покажуть Брітні Спірс без фотошопу
АР

Психологи вважають, що демонстрація необроблених графічними редакторами рекламних та журнальних фотографій знаменитостей допоможе підліткам зміцнити самооцінку і зменшити переживання через недосконалість власного тіла, повідомляє Campaign.

Зокрема, підлітки побачать реальні фото Брітні Спірс, на яких можна розгледіти всі фізичні недоліки співачки, приховувані в офіційних фотосесіях.

"Медіа та реклама нав'язують підліткам нереальні стандарти, створені штучно. Є результати досліджень, які говорять про те, що це негативно впливає на самооцінку неповнолітніх", - констатувала міністр з питань рівноправності Лінн Фезерстоун (Lynne Featherstone).

За словами Фезерстоун, найбільш проблемним в цьому сенсі вважається вік 10-11 років.

Запуск програми супроводжують також виступи різних батьківських об'єднань, які закликають дизайнерів та рекламників зменшити психологічний тиск на дітей. Під факторами, які чинять тиск, насамперед, маються на увазі відеоролики і фотографії, які роблять акцент на сексуальності медійних персонажів.

Нагадаємо, що у Франції влада хоче зобов'язати глянсові журнали забезпечувати фотографії підписами про те, що зовнішність зображених на них моделей покращено за допомогою комп'ютерних програм.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь