Переключиться на мобильную версию

Очевидець смерті Джексона: Лікар не сказав про пропофол

Назад к разделу Шоу-Biz
Лікар швидкої, який прибув на екстренний виклик у будинок Майкла Джексона, розповів суду Лос-Анджелеса, що для порятунку життя співака були зроблені "відчайдушні зусилля".
Мюррей не сказав про пропофол
Мюррей не сказав про пропофол
АР

Річард Сеннефф повідомив, що Джексона кілька разів намагалися реанімувати, але, за його словами, хворий вже не дихав, серцебиття у нього також не було.

За свідченнями свідка, лікар Джексона, Конрад Мюррей, сказав прибулим медикам, що у співака не було захворювання, яке могло б привести до зупинки  серця.

При цьому доктор Мюррей не зізнався, що давав Майклу Джексону сильне знеболювальне "пропофол", а замість цього він згадав м'який седативний засіб "лоразепам", стверджує свідок Сеннефф.

  Суд сформував колегію присяжних у справі лікаря Майкла Джексона

Доктора Мюррея звинувачують у ненавмисному вбивстві Майкла Джексона. Підсудний провини не визнає.

***

Майкл Джексон помер 25 червня 2009 року на 51-му році життя. За даними слідства, смерть поп-ідола настала від передозування сильнодіючими препаратами, зокрема, анестетиком пропофолом.

  Лікар Майкла Джексона не визнав своєї провини

Пізніше охоронець Джексона Фахім Мухаммад розповів у суді, що в останні хвилини життя поп-короля  його особистий лікар Конрад Мюррей, який перебував поряд, запанікував, але намагався обійтися без швидкої допомоги. Мухаммад також заявив суду, що менш ніж через годину після того, як кумира мільйонів оголосили мертвим, його лікар заявив, що зголоднів, і залишив місце трагедії.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь