Переключиться на мобильную версию

Машина времени і Чайф відмовилися грати на концерті на честь перемоги Путіна

Назад к разделу Шоу-Biz
Лідери груп Машина времени і Чайф Андрій Макаревич і Володимир Шахрін заявили, що в разі перемоги Путіна на президентських виборах 2012 року не гратимуть на концерті на його честь.
Музиканти відмовилися грати на концерті на честь перемоги Путіна
Музиканти відмовилися грати на концерті на честь перемоги Путіна
livestory.com.ua

Машина времени і Чайф більше не підтримують тандем прем'єр-міністра Володимира Путіна і президента Дмитра Медведєва. У разі перемоги Путіна на наступних виборах, музиканти пообіцяли не грати на Васильєвському узвозі, як це було в березні 2008 року, коли главою держави було обрано Медведєва.

"Мені не дуже подобається все, що відбувається сьогодні. Нам вже розповіли, хто у нас буде президент. Справа не в Путіні, а справа в тому, що є відчуття, що нас позбавляють залишків права вибору. От і все", - пояснив радио Свобода свою позицію Макаревич.

При цьому він зазначив, що не шкодує про участь у концерті на Васильєвському узвозі на честь завершення виборів 2008 року.

"Усе відбувається так, як відбувається. Того разу я голосував за Медведєва. Медведєв переміг. Я вважав, що я абсолютно правильно роблю", - сказав музикант.

Він погодився, що почувається обдуреним, оскільки "покладав на Медведєва деякі надії".

У свою чергу, Шахрін дуже різко висловився про з'їзд Единой России, де було оголошено про рішення висунути в президенти у 2012 році Путіна.

"У мене було якесь відчуття незручності за те, що я бачив на з'їзді Единой России: оплески стоячи, наприклад. Незручно було й те, що ніхто не намагався все це лизоблюдство зупинити: слухайте, припиніть вставати після кожної фрази!" - заявив музикант.

"Тоді на Красній площі ми просто грали пісні. По суті, це наша робота, - розповів рокер про концерт 2008 року. - Жодних агітаційних гасел ми не вимовляли. Але я відчуваю почуття ніяковості в тому числі і за себе, як ніби маєш до всього цього хоч якесь відношення. Тому навряд чи цього разу ми будемо грати. Взагалі мені здається, що вибори 2012 року вже пройшли. Ми сподівалися все-таки на іншу історію, думали, що можливий інший варіант. Фраза Дмитра Анатолійовича про те, що "ми, в принципі, це все вирішили в 2007 році", мене просто вбила. Краще б він цього не говорив".

Нагадаємо, 24 вересня на з'їзді Единой России вирішилася головна інтрига майбутніх президентських виборів в РФ. Від правлячого тандему балотуватися в президенти буде прем'єр-міністр Володимир Путін, а президент Дмитро Медведєв очолить список єдиноросів на виборах у Держдуму, а потім стане прем'єром.

Для України, як вважають політологи, друге пришестя Путіна може обернутися "страшним судом". Експерти сходяться на думці, що Україну з боку Кремля очікує політика тиску з метою інтеграції.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь