Переключиться на мобильную версию

Свідки у справі Джексона: Співак був мертвий, коли його доставили в лікарню

Назад к разделу Шоу-Biz
Лікарі приймальні, які виступають на процесі у справі проти особистого лікаря Майкла Джексона Конрада Мюррея, заявили, що співак був мертвий, коли його доставили в лікарню.
Свідки: Джексон був доставлений в лікарню мертвим
Свідки: Джексон був доставлений в лікарню мертвим
АР

Згідно з їхніми свідченнями, вони намагалися реанімувати співака, так як Мюррей наполягав на цьому, однак вони вважали, що ці зусилля марні.

Один з лікарів повідомив, що Конрад Мюррей виглядав пригніченим і був не в змозі повідомити, скільки часу пройшло з того часу, як Джексон перестав дихати.

Нагадаємо, що лікарі Мюррея звинувачують у ненавмисному вбивстві Майкла Джексона. Підсудний провини не визнає.

Майкл Джексон помер 25 червня 2009 року на 51-му році життя. За даними слідства, смерть поп-ідола настала від передозування сильнодіючими препаратами, зокрема, анестетиком пропофолом.

Пізніше охоронець Джексона Фахім Мухаммад розповів у суді, що в останні хвилини життя поп-короля особистий лікар Конрад Меррей, який перебував поряд з ним, запанікував, але намагався обійтися без швидкої допомоги. Мухаммад також заявив суду, що менш ніж через годину після того, як кумир мільйонів був оголошений мертвим, його лікар заявив, що зголоднів, і залишив місце трагедії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь