Переключиться на мобильную версию

Український фільм не потрапив у номінанти на Оскара

Назад к разделу Шоу-Biz
Українский фільм Ілюзія страху не ввійшов у попередній список номінантів на найпрестижнішу кінонагороду Оскар в категорії Кращий іноземний фільм.

Американська кіноакадемія назвала дев'ять фільмів, які будуть брати участь у відборі номінантів на здобуття премії Оскар як кращий іноземний фільм.

У попередній список увійшли фільми Реванш / Revanche (Австрія), Що потрібно для життя / The Necessities of Life (Канада), Клас / The Class (Франція), Комплекс Баадер-Майнхофа/The Baader Meinhof Complex (Німеччина), Вальс із Башіром / Waltz with Bashir (Ізраїль), Відбуття / Departures (Японія), Вирви це серце / Tear This Heart Out (Мексика), Нескінченність / Everlasting Moments (Швеція) і Три мавпи / 3 Monkeys (Туреччина).

Україна висувала повнометражний фільм Ілюзія страху Олександра Кирієнко, знятий за однойменною книгою першого віце-прем'єр-міністра України Олександра Турчинова.

Росію представляла стрічка Анни Мелікян Русалка. Цей фільм також не ввійшов у попередній список номінантів.

На номінацію Кращий фільм іноземною мовою претендували 65 фільмів. З них кілька сотень експертів шляхом голосування обрали дев'ять. Остаточний список номінантів буде оголошено 22 січня в театрі Самуеля Голдуіна в Беверлі-Хіллз.

81-а церемонія вручення золотих статуеток Оскар пройде 22 лютого в театрі Кодак у розважальному комплексі Голівуд енд Хайленд на бульварі Голлівуд.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь