Переключиться на мобильную версию

Оголошено програму основного конкурсу Берлінале-2009

Назад к разделу Шоу-Biz
Оголошено програму основного конкурсу 59-го Берлінського Міжнародного кінофестивалю, який відбудеться у німецькій столиці з 5 по 15 лютого.
5 лютого розпочинається Берлінале-2009
5 лютого розпочинається Берлінале-2009
berlinale.de

В основному конкурсі братимуть участь 26 фільмів частину з яких назвали в грудні 2008 року. Зараз оголошено ще 14 фільмів, повідомляє агентство Reuters.

Зокрема, в конкурсній програмі братимуть участь стрічки Франсуа Озона Рікі, Анджея Вайди Солодкий порив, Стівена Фріарса Черрі. Також у рамках основного конкурсу відбудеться світова прем'єра фільму Бертрана Таверна В електричному тумані, головну роль в якому виконав Томмі Лі Джонс.

"Завдяки абсолютно різним художнім стилям конкурсна програма Берлінаре-2009 показує зміни умов існування в нашому глобалізованому світі. Ми також раді знову представити багато світових прем'єр цього року", - так прокоментував склад конкурсу директор фестивалю Дітер Косслік.

Варто зауважити, що в програму 59-го Берлінського кінофестивалю включено і короткометражний художній фільм Посмішка Будди бурятського режисера Баїр Дишенова. Фільм презентуватимуть в секції Покоління, повідомляє ІТАР-ТАРС.

Нагадаємо, відкриє 59-й Берлінський кінофестиваль трилер Тома Тіквера The International. Головуватиме в журі британська актриса Тильда Суінтон.

***

Берлінський кінофестиваль - щорічний міжнародний огляд, який проводиться з 1951 року в Німеччині. Основний приз фестивалю - Золотий ведмідь. На відміну від Канського кінофестивалю, Берлінале орієнтований на прогресивний геополітичний кінематограф. Журі дбає щоб у фестивальній програмі були представлені фільми з цілого світу.

Минулого року Золотого ведмедя 58-го Берлінського кінофестивалю завоював фільм Елітний загін (The Elite Squad) бразильського режисера Жозе Падільї.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь