Переключиться на мобильную версию

Названо найбільш читаного письменника 2008 року

Назад к разделу Шоу-Biz
Афганський письменник Халед Хоссейні, автор романів Той, що біжить за вітром та Тисяча сіяючих сонць очолив рейтинг найпопулярніших світових авторів 2008 року.
Оприлюднили рейтинг письменників, до книг котрих найчастіше звертається читач
Оприлюднили рейтинг письменників, до книг котрих найчастіше звертається читач
gazeta.lviv.ua

Його твори, за даними книжкових магазинів Великої Британії, США, Франції, Німеччини та Китаю, користуються найбільшим попитом серед читачів, - повідомляє The Guardian.

Друге місце зайняв покійний шведський письменник та кінорежисер Стіг Ларссон. На третьому місці - англійський письменник Кен Фоллет, який уславився романом Вушко голки.

За ними йде американська письменниця Стефані Майєр, автор популярної серед підлітків серії про вампіра (Сутінки, новомісяччя, Затьмарення та Світанок).

П'ятірку лідерів замикає молода письменниця Мюрієль Барбер, яка написала роман Ласощі.

У двадцятку популярних письменників також увійшли Карлос Руїс Зафон, Анна Гавальда, Джон Грішем, Джоан Роулінг, Хеннінг Манкель, Алан Бенетт, Крістофер Паоліні, Ніколас Спаркс та інші. На останньому місці перебуває популярний у Росії бразилієць Пауло Коельо.

Раніше американська газета The New York Times склала рейтинг 10 найкращих книг 2008 року. Очолила список збірка Небезпечний сміх (Dangerous Laughter), до якої увійшло 13 оповідань письменника та сценариста Стівена Міллхаузера.

Нагадаємо, що раніше були названі топ-100 найкращих фільмів 2008 року.

Тим часом у Росії у перші дні 2009 року лідером продажів став фантастичний роман братів Стругацьких Залюднений острів. За ним йде нова книга Макса Фрая Ключ із жовтого металу та роман Юрія Полякова Гіпсовий трубач, або Кінець фільму.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь