Переключиться на мобильную версию

Україна боротиметься за головну нагороду Берлінського кінофестивалю

Назад к разделу Шоу-Biz
Український фільм вперше за останні 7 років потрапив у програму 59-го Берлінського кінофестивалю і боротиметься за його головну нагороду - Золотого ведмедя.

Незалежна короткометражна стрічка Мирослава Слабошпицького Діагноз включено в список Berlinale shorts, який складається з 28 стрічок, відібраних з цілого світу. 11 з цих фільмів, у тому числі Діагноз, офіційно номіновано на головні нагороди фестивалю - Золотого і Срібного ведмедів.

Останнім українським фільмом, який боровся за цю нагороду, була короткометражна анімаційна стрічка Степана Кузнєца Йшов трамвай № 9 (53 Берлінський міжнародний фестиваль), тоді українська короткометражка здобула Срібного Ведмедя.

59 Берлінський міжнародний фестиваль, який разом з Канським і Венеційським входять до трійки найпрестижніших кінооглядів світу, відбудеться з 5 по 15 лютого 2009 року в Берліні.

Нагадаємо, в п'ятницю, 16 січня, було оголошено програму основного конкурсу 59-го Берлінського Міжнародного кінофестивалю. Відкриє покази трилер Тома Тіквера The International. Головуватиме в журі британська актриса Тильда Суінтон.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь