Переключиться на мобильную версию

Бекмамбетов зніме в Казахстані пригодницький фільм

Назад к разделу Шоу-Biz
Російський режисер Тимур Бекмамбетов візьме участь у створенні першого казахстанського пригодницького екшену під робочою назвою Золотий воїн.
Бекмамбетов популяризуватиме Казахстан
Бекмамбетов популяризуватиме Казахстан
film.ru

У понеділок, 19 січня, кінокомпанія BPL, яка належить Бекмамбетову і АТ Казахфільм підписали протокол про спільне виробництво фільму в стилі екшн.

Раніше Бекмамбетов сказав, що часто приїжджає в Казахстан. Саме тут він знімав деякі епізоди до двох Нічних Варт, але такий важливий документ з кіностудією укладає вперше.

Ідея створення нового проекту належить Казахфільму. Крім головної мети - популяризації Казахстану в світі, творці планують створити перший бізнес-проект.

"Я сподіваюся, що цього року фільм почне зніматися, взимку буде знято, монтаж завершиться на початку наступного року і навесні наступного року вийде в прокат", - розповів Бекмамбетов.

"За жанром ми його (фільм Золотий воїн - ред.) визначаємо як пригодницький формат. Це сучасні герої, це якісь міфологічні, можливо, історичні персонажі теж будуть брати участь в контексті сучасності. Тобто це сучасний пригодницький жанр екшен" , - повідомив президент АТ Казахфільм Ермек Аманшаев.

Нагадаємо, у листопаді 2008 року Тимур Бекмамбетов повідомив про свій намір виступити продюсером першого російського високобюджетного фільму про супергероя - Чорна блискавка.

Раніше Бекмамбетов заявляв про плани зняти нову версію Мобі Діка і продовження Особливо небезпечного з Анджеліною Джолі.

Однак режисер відмовився від планів зняти Сутінкову варту, третій фільм трилогії за романами Сергія Лук'яненка.

За матеріалами Интерфакс, СaspioNet

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь