Переключиться на мобильную версию

Нацрада рекомендує телеканалам не показувати Comedy club і Сімпсонів

Назад к разделу Шоу-Biz
Наприкінці 2008 року до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення надійшло кілька рішень Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі щодо деяких програм і телепередач, які порушують чинне законодавство у сфері з.
Нацрада рекомендувала не показувати Сімпсонів
Нацрада рекомендувала не показувати Сімпсонів
sidereel.com

Про це повідомляє прес-служба Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в понеділок.

Нацрада рекомендує керівникам усіх телерадіоорганізацій не показувати передачі Речовий доказ, Свідок, Найвідоміші українські маніяки, які транслювалися в ефірі ТОВ Телестудія Служба інформації (НТН); фільм Пожирачка чоловіків, який транслювали в ефірі телеканалу ТРК Студія 1+1; передачу Постскриптум, яку транслювали в ефірі телеканалу ТВ Центр; розважальну передачу Comedy club (в російській та українській версії), яку транслювали на Новому каналі у серпні та вересні минулого року.

Нацрада також рекомендує дотримуватися приписів Національної експертної комісії щодо серіалу Сімпсони, який транслював ЗАТ ТелеОдин(М1).

Як повідомлялося, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення зафіксувала рекламні порушення у мовленні шести російських каналів.

Раніше Нацрада своїм рішенням зобов'язала кабельних операторів припинити ретрансляцію не адаптованих до вітчизняного законодавства телеканалів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь