Переключиться на мобильную версию

Нацрада рекомендує телеканалам не показувати Comedy club і Сімпсонів

Назад к разделу Шоу-Biz
Наприкінці 2008 року до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення надійшло кілька рішень Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі щодо деяких програм і телепередач, які порушують чинне законодавство у сфері з.
Нацрада рекомендувала не показувати Сімпсонів
Нацрада рекомендувала не показувати Сімпсонів
sidereel.com

Про це повідомляє прес-служба Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в понеділок.

Нацрада рекомендує керівникам усіх телерадіоорганізацій не показувати передачі Речовий доказ, Свідок, Найвідоміші українські маніяки, які транслювалися в ефірі ТОВ Телестудія Служба інформації (НТН); фільм Пожирачка чоловіків, який транслювали в ефірі телеканалу ТРК Студія 1+1; передачу Постскриптум, яку транслювали в ефірі телеканалу ТВ Центр; розважальну передачу Comedy club (в російській та українській версії), яку транслювали на Новому каналі у серпні та вересні минулого року.

Нацрада також рекомендує дотримуватися приписів Національної експертної комісії щодо серіалу Сімпсони, який транслював ЗАТ ТелеОдин(М1).

Як повідомлялося, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення зафіксувала рекламні порушення у мовленні шести російських каналів.

Раніше Нацрада своїм рішенням зобов'язала кабельних операторів припинити ретрансляцію не адаптованих до вітчизняного законодавства телеканалів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь