Переключиться на мобильную версию

У Роттердамі стартує 38-й Міжнародний кінофестиваль

Назад к разделу Шоу-Biz
З 21 січня по 1 лютого в Роттердамі пройде 38-й Міжнародний кінофестиваль. Відкриє кіноогляд фільм американського сценариста, актора і режисера Майкла Імперіолі (Michael Imperioli) Голодні привиди (The Hungry Ghosts).
У Роттердамі стартує 38-й Міжнародний кінофестиваль
У Роттердамі стартує 38-й Міжнародний кінофестиваль
filmfestivalrotterdam.com

У рамках фестивалю відбудуться 43 світові і 35 європейських прем'єр повнометражних фільмів.

На фестивалі покажуть також стрічки російських режисерів: Морфій Олексія Балабанова, Півтори кімнати або сентиментальна подорож на батьківщину Андрія Хржановського, Олександра Олександра Сокурова, Світанок/захід Віталія Манського та Рерберг і Тарковський. Зворотна сторона Сталкер Ігоря Майбороди.

На фестиваль в Роттердам з'їдуться 2,6 тисячі представників кіноіндустрії з цілого світу, зокрема 350 режисерів. Серед них: Олександр Сокуров, Ед Лахман, Цай Мінь-Лян, Бела Тарр, Світлана Проскуріна, Ульрих Зайдль, Масахіро Кобаясі, Крістофер Нолан та інші.
За традицією, на фестивалі будуть широко представлені режисери-початківці. Як завжди, велику увагу буде приділено короткометражним фільмам, а також новаторському кіномистецтву.

Минулого року Міжнародний кінофестиваль в Роттердамі відвідали 367 000 глядачів, що зробило його однією з найважливіших культурних подій в Нідерландах. Цього року організатори очікують ще більшої кількості відвідувачів.

Тим часом у США проходить кінофестиваль незалежного кіно Sundance-2009 (Санданс-2009).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь