Переключиться на мобильную версию

Мойсеєв має намір показати на Євробаченні, наскільки "Росія крута"

Назад к разделу Шоу-Biz
Російський співак Борис Мойсеєв, відомий своєю нетрадиційною орієнтацією, хоче представляти свою країну на Євробаченні-2009 і показати цілому світові, наскільки "Росія крута", пише газета баварська Sueddeutsche Zeitung.
Мойсеєв зібрався на Євробачення
Мойсеєв зібрався на Євробачення
discussiya.com

"Мойсеєв, один з найулюбленіших співаків Росії, хоче презентувати свою пісню на конкурсі Євробачення, який відбудеться в Москві. І якщо йому це вдасться, Росія зможе заробити кілька очок по частині терпимості", - зазначає видання.

Як зауважує автор матеріалу, Борис Мойсеєв став одним з небагатьох представників російського шоу-бізнесу, який відкрито заявив про свою сексуальну орієнтацію, у той час як мер Москви Юрій Лужков досі не дозволяє проводити в Москві гей-паради, називаючи їх не інакше як "сатанинськими шоу".

Сам Мойсеєв, концерти якого вже не раз забороняла російська влада, не впевнений в тому, що його допустять до участі в Євробаченні.

"Можливо, моя пісня і пройде, а от я навряд", - заявив виконавець у інтерв'ю газеті Московский комсомолец.

Як зазначає Sueddeutsche Zeitung, далеко не всі росіяни вважають "крутою" обставину, що їхню країну на міжнародному конкурсі може представляти "голубий" Мойсеєв: "У нас і так вистарчає сорому", - прокоментував ідею епатажного співака один з читачів МК.

Однак, Мойсеєв сподівається, що йому вдасться перемогти в лютому на національному відбірковому конкурсі. За словами артиста, Володимир Путін пояснив бюрократам, які забороняли його концерти, що "Мойсеєв - заслужений артист Росії".

Тим часом в Україні за право представляти країну на Євробаченні, фінал якого пройде 16 травня 2009 року в Москві, поборються 63 виконавця, серед яких - Воплі Відоплясова Олега Скрипки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь