Переключиться на мобильную версию

Подкопаєва та Нагорний розлучаються

Назад к разделу Шоу-Biz
Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва та її чоловік - бізнесмен Тимофій Нагорний подали документи на розлучення.
Подкопаєва та Нагорний подали на розлучення
Подкопаєва та Нагорний подали на розлучення
piplz.ru

"На жаль, ми зараз якраз займаємося даним питанням, і всі документи будуть оформлені буквально днями, тоді й можна буде оголосити про це офіційно" - підтвердив газеті Новая  Тимофій Нагорний.

В інтерв'ю інтернет-виданню ТаблоID  Нагорний зізнався, що ініціатором розлучення була не Лілія Подкопаєва.

"Я перестав себе відчувати головою сім'ї. А до цього ще й психологічний стан ... Моральний клімат у сім'ї погіршується щодня. За останні півроку я розумів, що Лілю не влаштовує така ситуація, їй хочеться, щоб я якось збалансував свій організм і привів компанію та Фонд в гарний фінансово стійкий стан "- зазначив він.

"Вийшло те, що вийшло. Позавчора (19-го січня) після Водохрещенського свята, вона сказала" Давай формула залишиться: ми друзі, і витрати "- додав Нагорний.

На судовому слуханні з приводу розлучення він пообіцяв "погоджуватися з усім.

"Ну, по-перше, ми все майно оформляли на Лілю, щоб все залишилося їй і діткам" - сказав Нагорний.

Він також зазначив, що за останній час у нього сильно погіршився стан здоров'я, тому в п'ятницю він лежить у лікарні у Донецьку.

Лілія Подкопаєва та Тимофій Нагорний разом 7 років, з яких 4 роки одружені. У них двоє дітей - син і дочка, пише ТаблоID.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь