Переключиться на мобильную версию

Warner Bros. зніме новий фільм про Тома і Джеррі

Назад к разделу Шоу-Biz
Кінокомпанія Warner Bros. зніме повнометражний мультиплікаційний фільм за участю знаменитих персонажів Уїльяма Ханні та Джозефа Барбера - кота Тома і мишеня Джеррі.
Warner Bros. зніме приквел Тома і Джеррі
Warner Bros. зніме приквел Тома і Джеррі
dailymail.co.uk

Картина стане своєрідним приквелом, який розповідає про початок непростих взаємин найзнаменитіших кота і мишеняти, про природу їх конфлікту, а також про перше примирення, яке відбулося, коли вони разом заблукали на вулицях Чикаго.

Передбачається, що у фільмі будуть як мультиплікаційні, так і живі персонажі, як це було, наприклад, у фільмі про Скубі-Ду. Сценарій приквела напише Ерік Гревнінг, повідомляє Variety.

Мультсеріал Том і Джеррі спочатку створювала голівудська студія MGM в 40-х і 50-х роках. Пізніше героїв кілька разів перекуповували різні студії, але лише перші серії, створені Ханою-Барберою назвали найкращими і отримали безліч нагород, в тому числі сім Оскарів.

Існують також два повнометражні варіанти - Фільм про Тома і Джеррі (Tom and Jerry: The Movie, 1993) і Том і Джеррі. Домашній Кіт (Tom and Jerry: The Mansion Cat, 2000). Також про мишеня і кота створено комікси, кілька телешоу і відеоігор.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь