Переключиться на мобильную версию

ВВ: У нас немає особливих намірів стосовно Євробачення

Назад к разделу Шоу-Biz
Лідер гурту Воплі Відоплясова Олег Скрипка заявив, що ні він, ні його команда не були ініціаторами подавання заявки на участь у Євробаченні-2009.
Скрипка думає над участю в Євробаченні
Скрипка думає над участю в Євробаченні
news-1plus1.ua
Як повідомив музикант в інтерв'ю газеті Високий Замок, ініціатором участі ВВ у Національному відборі Євробачення-2009 була сама Національна телекомпанія України.

"Так, ВВ є в списку кандидатів на участь в Євробаченні, який оприлюднила Національна телекомпанія України, але це не ми виступили з бажанням їхати на цей конкурс, а НТКУ звернулася до нас з пропозицією податися", - розповів Олег Скрипка.

"Ми зараз думаємо і особливих намірів щодо Євробачення не маємо ...", - пояснив лідер ВВ. 

У свою чергу в НТКУ стверджують, що Воплі Відоплясова подавали заявку на участь у Національному відборі Євробачення-2009.

"Юридичний факт наявності заявки від Олега Скрипки і ВВ є. А хто з ким спілкувався, домовлявся, мені не відомо. Якщо ВВ ще думають, то, звичайно, можуть і передумати ... Але поки документів ніхто не забрав", - прокоментувала ситуацію заступник директора Творчого об'єднання музичних і розважальних програм НТКУ Тетяна Іванова.

Тим часом інший кандидат на участь від України в Євробаченні-2009 - співачка Світлана Лобода - задумалась, де взяти $ 1,5 млн. на промо по Європі, зазначає газета.

"Ми багато їздимо країнами Європи та СНД, - розповів один з продюсерів Лободи Олександр Ширков. - Нас знають, і нам є що показати. На підготовку до Євробачення необхідно $ 1,5 млн. Це - на шоу і промо-тур по, мінімум, 15 країнам (на концерти-презентації, ротації на радіо і телебаченню цих країн).

На запитання, чи готова Продюсерська компанія Ширкова вкласти такі гроші в виступ Світлани Лободи на конкурсі, він відповів:

"Без коментарів ... Гадаєте, у всіх тих, хто подав заявку на участь в Євробаченні від України, є такі гроші?"

Нагадаємо, нещодавно НТКУ опублікувала список претендентів на участь від України в міжнародному пісенному конкурсі Євробачення, фінал якого відбудеться 16 травня 2009 року в Москві. До списку увійшли 62 кандидати.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь