Переключиться на мобильную версию

На адресу загиблої моделі приходили листи з усього світу, в тому числі з України

Назад к разделу Шоу-Biz
На адресу бразильської моделі Маріан Бріді да Кошта, небіжки сьогодні через важку хворобу, приходили листи підтримки з усього світу, в тому числі й з України.
Весь світ непокоївся за долю Маріан Бріді да Кошта
Весь світ непокоївся за долю Маріан Бріді да Кошта
terra.com.br

Новина про хворобу 20-річної Маріан Бріді да Кошта, яка повинна була представляти свою країну на конкурсі Міс Світу, швидко поширилася не тільки в Бразилії, але й далеко за її межами.

Сайт моделі не працює через великий наплив відвідувачів - лише за два дні його відвідали понад 15 000 чоловік.

"На адресу Маріан зі словами підтримки приходять електронні листи з усього світу: Австралії, України, Чехії, Франції, Італії, Росії, і т.д.", - повідомили друзі моделі та подякували всім за співчуття.

Тим часом наречений загиблої Тіаго Сімоес (Thiago Simoes) спростував чутки про те, що важка хвороба могла стати результатом виснажливих дієт.

"Вона ніколи не сиділа на дієті, ніколи не брала таблеток ... вона була дуже простою і милою дівчиною", - сказав Сімоес.

Він також розповів, що десять днів тому да Кошта вийшла з коми і сказала йому, як сильно їй хочеться жити.

"Вона сказала мені, що молиться про те, щоб вижити, що їй ще потрібно багато чого зробити на цій землі, що вона хоче продовжити здійснювати свої плани", - сказав Сімоес.

"Вона - дівчина з бідної сім'ї і вона була головною годувальницею", - розповів наречений да Кошти.

Нагадаємо, бразильська модель Маріана Бріді да Кошта померла вранці 24 січня у віці 20 років після того, як їй ампутували руки та ноги. Раніше лікарі діагностували у неї бактеріальні інфекції синегнійної палички (Pseudomonas aeruginosa).

"Ця хвороба є головною загрозою для життя в цій країні [Бразилії], вбиваючи не менше 800 000 осіб на рік", - розповів американський лікар Грег Мартін (Dr. Greg Martin).

За матеріалами:  CNN (переклад Корреспондент.net)

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь