Переключиться на мобильную версию

Українські модельєри беруть участь у Pret-A-Porter в Парижі

Назад к разделу Шоу-Biz
Український модний десант, як вже охрестили вітчизняних дизайнерів Ольгу Громову, Оксану Караванську, Андре Тана, Тетяну Земськову, Олену Ворожбит і Олену Даць, представив свої колекції одягу на провідній міжнародній виставці в Парижі Pret-A-Porter Paris.
Українські модельєри беруть участь у Pret-A-Porter в Парижі
Українські модельєри беруть участь у Pret-A-Porter в Парижі
www.wellicious.com

Українських модельєрів запросили на виставку після того, як представники Pret-A-Porter Paris - Маюрі Сенгшан і Ольга Прокоф’єва - відвідали Тиждень української моди в жовтні. Тоді вони обрали учасників Української платформи, яких запросили у Францію представити свої колекції на одному з найбільш креативних стендів - Atmosphere's, пише газета Сегодня. 

Показ одягу українських дизайнерів пройшов під назвою Ukrainian Fashion Games (Українські модні ігри). 
 
Зі слів Ольги Прокоф'євої, формат Pret-A-Porter Paris передбачає знайомство з дизайнерами нового покоління. Вона зазначила, що для шести провідних українських брендів ця виставка - наступний крок світового визнання. 

Нагадаємо, що 15 жовтня, у Києві відкрилася найбільша модна подія країни - 23-й Український тиждень моди. Протягом тижня понад 40 дизайнерів представили свої колекції сезону весна-літо 2009. Відкрила тиждень прет-а-порте UFW (Ukrainian Fashion Week) у столичному центрі ACCO International Лілія Пустовіт. 

Pret-A-Porter (проходить двічі на рік - взимку та восени) вважається однією з найбільш значущих подій у фешен-індустрії, яку щороку відвідує понад 45 тисяч людей. Цього разу буде показано 1600 марок одягу сезону осінь-зима 2009-2010 і майже 400 колекцій аксесуарів. По суті, проект є не просто виставкою - це шоу з інсталяціями відомих художників, модними дефіле, форумами та презентаціями нових марок та імен. Саме тут відбувається зустріч провідних дизайнерів, які формують тенденції завтрашнього дня, і виробників одягу з різних країн світу.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь