Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: У Симоненка народилася позашлюбна дочка

Назад к разделу Шоу-Biz
56-річний лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко розлучається з дружиною через іншу жінку, яка народила йому дочку 22 січня 2009 року, повідомила газета Сегодня.
Про розлучення Петра Симоненка стало відомо минулого тижня
Про розлучення Петра Симоненка стало відомо минулого тижня
golos.in.ua

Новою коханою головного комуніста країни стала парламентська журналістка Українського радіо і радіо Ера Оксана Ващенко, яка молодша за нього на 25 років.

"Оксану як журналістку Національного радіо ще в 2004-му році закріпили за Петром Миколайовичем для висвітлення його президентської кампанії. Вона тоді об'їхала з ним всю країну. У 2006-му році Оксана теж була разом з ним", - розповів один з колег Ващенко.

Між тим законна дружина голови КПУ 55-річна Світлана Симоненко категорично проти розлучення. За її словами, чоловік хотів здійснити його незаконно, зазначає газета.

Світлана Симоненко стверджує, що чоловік півроку тому почав приходити додому після опівночі, а в кінці минулого року вона отримала повістку на слухання її справи про розлучення у Донецьку.

"Хоча ми вже 10 років живемо в Києві, і зареєстровані тут. Якщо б я не отримала повістку, то нас би розлучили без мого відома, тому що суддя - племінниця Петра Миколайовича. Це шахрайство!" - Заявила дружина голови КПУ газеті Сегодня.

У суді Світлана Симоненко показала зареєстровані в Києві документи, що свідчать про те, що справу закрито. Тепер чоловік намагається розлучитися через Печерський суд, хоча проживає в Печерському.

"Я хочу зберегти сім'ю. Він всю життя говорив про свою високу моральність. І цим приспав мою пильність", - сказав Симоненко.

Крім того, вона не вірить, що Оксана Ващенко народила і вважає ці чутки політпровокацією.

"Я ніколи не бачила їх разом, крім як на концертах по телевізору. Нічого не підозрювала. Їй я не вірю, думаю, що дівчинку вона удочерила. Взагалі вважаю їхні відносини спробою скомпрометувати КПУ і мого чоловіка, а цю жінку просто підставили. Вона його нагодувала, одурманила, а Петя як мужик на неї і клюнув. Вона мені навіть дзвонити намагалася. Коли я зрозуміла, що це вона, трубку не брала ", - розповіла дружина Симоненко.

Нагадаємо, про розлучення Петра Симоненка стало відомо минулого тижня. Пара прожила в шлюбі 35 років, однак останні півроку Петро Симоненко жив окремо. У пари є двоє синів: Андрій (1974 року народження) і Костянтин (1977).

Зазначимо, з початку цього року це вже друге розлучення, яке шокувало українську громадськість. Так, 22 січня стало відомо про розлучення олімпійської чемпіонки Лілії Подкопаєвої і бізнесмена Тимофія Нагорного.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь