Переключиться на мобильную версию

У рамках Берлінале Україна представить на європейському кіноринку 5 нових фільмів

Назад к разделу Шоу-Biz
З 5 по 15 лютого цього року в рамках Європейського кіноринку Берлінського міжнародного кінофестивалю відбудуться офіційні ринкові прем'єри нових українських фільмів.
Україна їде по перемогу
Україна їде по перемогу
www.berlin2009.org

Про це повідомили в прес-службі компанії Nemiroff. 

Згідно з повідомленням, на кінофорумі у Берліні відбудеться презентація 5 українських стрічок: Живі Сергія Буковського, Мелодія для шарманки Кіри Муратової, Райські птахи Романа Балаяна, дебютного фільму Марини Кондратьєвої Одного разу я прокинусь і пригодницького анімаційного повнометражного фільму Пригоди бравого вояка Швейка. 

Під час цьогорічного Берлінале відбудеться презентація нового двомовного каталогу Українські фільми 2008-09. 

Представники Української кінофундаціі вважають, що важливим акцентом Берлінале-2009 є участь українського фільму Діагноз Мирослава Слабошпицького в конкурсній програмі. 

Як сказав директор УКФ Андрій Халпахчі, це є значним кроком для України, адже за останні 7 років вперше вітчизняний короткометражний фільм буде змагатися за Золотого Ведмедя. 

Він також зазначив, що участь у Берлінале 2008 року - це були перші кроки, тоді потрібно було позначити Україну на світовій карті кіно, а тепер настав час практичних результатів, наша мета – аби українські фільми закупили для європейської і світової дистрибуції, а також їх просування на інші міжнародні кінофестивалі. 

Крім того, на честь українського кіно в рамках Європейського кіноринку відбудеться урочистий прийом. Міжнародний бренд Nemiroff спільно з УКФ збере разом близько 200 представників міжнародної кіноіндустрії, відомих режисерів, акторів, продюсерів, кінокритиків. 

Нагадаємо, що Українська кінофундація - приватне підприємство, основною метою якого є ознайомлення іноземних кінопрофесіоналов і публіки із класичними й новими українськими фільмами та популяризація українського кіно в цілому. 

У 2008 році компанія Nemiroff і Українська кінофундація (UCF) оголосили про початок реалізації спільного проекту з підтримки вітчизняного кінематографу за кордоном. В рамках цього проекту в лютому 2008 року вперше було відкрито спільний стенд на кіноринку Берлінського міжнародного кінофестивалю. 

Між тим, 16 січня оприлюднено програму основного конкурсу 59-го Берлінського Міжнародного кінофестивалю, який пройде в німецькій столиці з 5 по 15 лютого. В основному конкурсі братимуть участь 26 фільмів, частина з яких стала відома в грудні 2008 року. Всього буде представлено 14 картин.  

Берлінський кінофестиваль - щорічний міжнародний огляд, який проводиться з 1951 року в Німеччині. Основний приз фестивалю - Золотий ведмідь. На відміну від Каннського кінофестивалю, Берлінале орієнтований на прогресивний геополітичний кінематограф. Журі приділяє особливу увагу тому, щоб у фестивальній програмі були представлені фільми з усього світу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь