Переключиться на мобильную версию

В Адміністрації Президента побоюються, що Україну чекає масовий відтік лікарів

Назад к разделу Здоровье
Радник президента України - керівник Головного управління з гуманітарних та суспільно-політичних питань Адміністрації Президента Ганна Герман побоюється відтоку кваліфікованих лікарів при вступі України до Європейського Cоюзу.
Герман побоюється відтоку лікарів з України
Герман побоюється відтоку лікарів з України
Фото Корреспондент.net

"Я працювала у Польщі в той час, як ця країна починала процес євроінтеграції і відбувався великий відтік лікарів. Я думаю, що ця проблема нас ще чекає", - сказала вона на прес-конференції у вівторок в Києві.

На думку Герман, вже зараз, у процесі реформування охорони здоров'я, необхідно передбачити заходи для попередження цього.

Однак, Герман підкреслила, що немає нічого поганого в тому, що українські студенти навчаються за кордоном різним спеціальностям, у тому числі й медичним. "Головне, щоб молодь поверталася на батьківщину", - заявила радник Президента.

Нагадаємо, минулого тижня міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко особисто звернувся до керівників областей із клопотанням про забезпечення соціального захисту медиків та підняття престижу їхньої праці.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь