Переключиться на мобильную версию

Найбільший у світі банк сперми відмовився від рудих донорів

Назад к разделу Здоровье
Найбільший у світі банк сперми почав відмовлятися від послуг рудоволосих донорів, оскільки потреба в їхньому генетичному матеріалі виявилася вкрай низькою, пише The Daily Telegraph.
Банк сперми відмовився від рудих донорів
Банк сперми відмовився від рудих донорів
AP

За словами директора міжнародної мережі банків сперми Cryos Оле Шоу, в останні роки кількість охочих стати донорами сперми значно збільшилась, а це дозволяє банкам бути більш перебірливими при їхньому відборі.

Шоу зазначає, що сховища банку загальним обсягом 70 літрів заповнені вщерть. При цьому в листі очікування вже знаходяться 600 чергових донорів. "Занадто багато рудих хочуть стати донорами порівняно з потребою в них. Не думаю, що ви виберете рудого донора, якщо тільки партнер - наприклад, стерильний чоловік - не рудоволосий, або якщо самотня жінка не відчуває особливої прихильності до рудих", пояснив Шоу.

Він так само зазначив, що єдиною країною зі стабільним попитом на сперму рудоволосих є Ірландія, де подібний біоматеріал чудово розходиться.

За словами Шоу, найбільш затребувана зараз сперма чорноволосих і карооких донорів, оскільки багато клієнтів Cryos проживають в Іспанії, Італії та Греції. Крім того, спостерігається дефіцит сперми індійців, оскільки закони цієї країни забороняють експорт сімені та яйцеклітин.

Нагадаємо, в червні минулого року американський сайт знайомств BeautifulPeople.com, що позиціонує себе як найсексуальніший у світі, презентував для своїх відвідувачів новий сервіс. Адміністрація сайту відкрила віртуальний банк сперми і яйцеклітин для батьків охочих народити й виростити привабливих дітлахів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь